top of page

"Otchłań namiętności" – Odcinek 52: Paloma dowiaduje sie, że Gael chce opuścić miasteczko (streszczenie)

W 52. odcinku telenoweli "Otchłań namiętności": Paloma dowiaduje się od Elisy, że Gael przygotowuje się do opuszczenia La Ermity na zawsze. Gabino dochodzi do wniosku, że to Gael jest synem, którego próbuje odzyskać Ingrid. Emisja 9 kwietnia 2026 roku o godz. 18:00 w Novelas+. Sprawdź szczegółowe streszczenie odcinka i zobacz, co dokładnie się wydarzy.


fot. Televisa
fot. Televisa

Po latach nieobecności Damian powraca w rodzinne strony wraz ze swoją narzeczoną Florencją. W małej meksykańskiej wiosce La Ermita, powracają wspomnienia z przeszłości, odżywają w nim dawne uczucia do Elisy. Czy utracona miłość z młodości odrodzi się na nowo?


Streszczenie odcinka 52 – co się wydarzy?



Lolita mówi Damiánowi, że Elisa cierpi z jego powodu i prosi go, żeby trzymał się od niej z daleka. Gael chce opuścić miasto i szuka ojca Guadalupe. Paloma dowiaduje się od Elisy, że Gael przygotowuje się do opuszczenia Ermity na zawsze. Gael wypytuje Gabina o Ingrid. Gabino dochodzi do wniosku, że to on jest synem, którego próbuje odzyskać Ingrid. Ojciec Lupe jest zmęczony szkalowaniem Elisy przez jego siostrę. Pyta ją, jak długo jeszcze będzie gnębić córkę Augusta. Alfonsina odpowiada, że nie spocznie dopóki Damian jej nie zostawi. Augusto rozpoznaje naszyjnik Estefanii na szyi Ingrid. Próbuje zerwać go kobiecie.



Emisja w czwartek 9 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+



Więcej informacji o telenoweli "Otchłań namiętności" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------







--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Otchłań namiętności" (Abismo de pasión), telenowela, Meksyk, 2012; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes Rubio; Występują: Angelique Boyer, David Zepeda, Mark Tacher, Blanca Guerra, Alejandro Camacho, Sabine Moussier, Ludwika Paleta, César Évora, René Casados, Altair Jarabo, Salvador Zerboni, Alexis Ayala i inni.



Komentarze


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page