top of page

"Paloma" – Odcinki 1-5: Chichot losu

W odcinkach 1-5 telenoweli "Paloma": Krawcowa Paloma dowiaduje się, że jest śmiertelnie chora. Załamana kobieta wkrótce zostaje również zwolniona z pracy. Przewrotny los wkrótce jednak i do niej się uśmiecha. Emisja w dniach od 16 do 20 sierpnia 2021 roku o godz. 14:35 w TTV.

ODCINEK 1:

Dzień jak co dzień… Paloma dokonuje ostatnich poprawek sukni swojej klientki. W pracy nie może się skupić - rozmyśla o Ramonie - swojej dawnej i nieszczęśliwej miłości. Po pracy kobieta jest umówiona na wizytę u lekarza. Niestety rutynowe badania wykazują, że jest śmiertelnie chora.

Emisja w poniedziałek 16 sierpnia o godz. 14:35 w TTVODCINEK 2:

Wieść o śmiertelnej chorobie, którą zdiagnozowali u Palomy, zwaliła ją z nóg. Kobieta przechodzi kryzys, nie może opanować emocji, przez co zostaje zwolniona z pracy. Tego dnia swoje smutki zamierza utopić w alkoholu. W tym samym czasie swoje wyniki badań dostaje również Alberto, starszy mężczyzna może jednak pochwalić się doskonałym zdrowiem. Podczas pobytu w Chicago - Ramón - były partner Palomy, dowiaduje się o stanie zdrowia swojej ex. Postanawia rzucić wszystko i wrócić do Brazylii. Spotkanie byłych kochanków jest pełne emocji, wygląda na to, że mogą na siebie wzajemnie liczyć.

Emisja we wtorek 17 sierpnia o godz. 14:35 w TTV


ODCINEK 3:

Pomiędzy Palomą a Ramonem dochodzi do pierwszego spięcia. Kobieta postanawia nie mówić swoim dzieciom o stanie zdrowia. Ramón po powrocie do Brazylii dostaje propozycję pracy. Dorywcze zatrudnienie znajduje również sama Paloma. Z kolei mężczyzna z przychodni - Alberto – martwi się sytuacją swojego wydawnictwa. Problemy finansowe się pogłębiają, jego doradcy namawiają go na sprzedaż firmy.

Emisja w środę 18 sierpnia o godz. 14:35 w TTVODCINEK 4:

Marcos próbuje się zbliżyć do Palomy, mężczyzna nie może o niej zapomnieć. Z kolei Ramón, który z Palomą ma córkę, Alicię, szuka sposobu by dotrzeć do latorośli. Dziewczyna jest uprzedzona do ojca. Alberto zdradza rodzinie pomysł na spłatę długów wydawnictwa, wygląda na to, że sprzedaż zostanie odłożona w czasie. Mimo dobrych wyników badań, Alberto mdleje podczas czytania książki. Czy mężczyzna powinien martwić się o swoje zdrowie? Alarm w domku, w którym chwilowo zatrzymała się Paloma, spowodował, że Marcos ruszył jej na pomoc. Kiedy zagrożenie minie, para znajomych spotyka się w barze. Kobieta decyduje zwierzyć się Marcosowi, mówi mu o chorobie i o czasie, który jej pozostał.

Emisja w czwartek 19 sierpnia o godz. 14:35 w TTV


ODCINEK 5:

Paloma i Marcos spędzają razem noc. Kobieta zostawia jednak kochankowi list pożegnalny. Tymczasem jej dzieci - Peter, Alicia i Gabriela - odkrywają, że jest poważnie chora. Ramón obiecuje im, że ich nie zostawi. Mężczyzna postanawia oświadczyć się ukochanej. Paloma nieoczekiwanie otrzymuje telefon z laboratorium z informacją, że wynik jej testu był błędny.

Emisja w piątek 20 sierpnia o godz. 14:35 w TTV


"Paloma" (Bom Sucesso), telenowela, Brazylia, 2019; Reżyseria: Sergio Cataño; Występują: Grazi Massafera, Rômulo Estrela, David Junior, Antônio Fagundes, Bruna Inocencio, Giovanna Coimbra, Joao Bravo i inni.


Oglądaj również w Player.pl >>
992 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page