top of page

"Pani García i jej córki" – Odcinek 53: Zimny i wyrachowany

W 53. odcinku telenoweli "Pani García i jej córki": Nicolás jest zdruzgotany, widząc, że jego próby zdystansowania się od Valerii poszły na marne, bo zostanie ona jego nową sąsiadką. Emisja 26 stycznia 2026 roku o godz. 15:00 (21:00) w Novelas+


fot. Televisa
fot. Televisa

Ofelia García jest niezwykle ambitną kobietą, która marzy o luksusie i bogactwie. By spełnić swoje marzenia, wykorzystuje do tego celu swoją najmłodszą córkę Mar. Przedsiębiorcza matka, za wszelką cenę pragnie, aby jej córka osiągnęła sukces i zdobyła sławę. Valeria, starsza córka pani García, jest kobietą twardo stąpającą po ziemi i skupioną na pracy. Nie ma innego wyjścia, jak tylko ciężko pracować, co wywołuje wiele konfliktów z matką. Swoją postawą bardzo przypomina zmarłego męża Pani García.



Odcinek 53:


Chociaż Nicolas robi wszystko, co w jego mocy, by unikać Valerii, okazuje się, że przeprowadza się ona do tego samego budynku, co on. Valeria nie rozumie, dlaczego Nicolas jest wobec niej taki oziębły. Paula kontynuuje swój plan i zabiera Mar na zakupy do drogiego butiku.




Emisja w poniedziałek 26 stycznia o godz. 15:00 (21:00) w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Pani García i jej córki" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czytaj również: [KTO JEST KIM] Poznaj bohaterów telenoweli "Pani García i jej córki" >>







--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Pani García i jej córki" (Las hijas de la señora García), telenowela, Meksyk, 2024; Reżyseria: Salvador Garcini, Fez Noriega; Występują: María Sorté, Guillermo García Cantú, Ela Velden, Oka Giner, Brandon Peniche, Juan Diego Covarrubias, Emmanuel Palomares, Monica Dionne, Geraldine Bazán, Álex Perea, Luis Gatica, Roxana Castellanos, Macarena Miguel, Alejandra Jurado, Nuria Bages i inni.



Komentarze


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page