top of page

"Paulina" od stycznia w TV4

Hitowa meksykańska telenowela powraca na nasze ekrany. Losy Pauliny i Carlosa Daniela, które przed niemal dwudziestoma laty śledziły miliony widzów, przypomni stacja TV4. Emisja pierwszego odcinka już 17 stycznia.


Historia sióstr bliźniaczek - Paoli Bracho i Pauliny Martinez (w podwójnej roli Gabriela Spanic), które żyją w zupełnie innych warunkach, w dwóch różnych światach. Same także diametralnie różnią się od siebie. Paulina to delikatna i skromna dziewczyna. Piękna Paola jest bogata, pewna siebie, ma męża i dwójkę dzieci. Jest wyrachowana i marzy o życiu bez trosk u boku swego kochanka. Kobiety spotykają się przypadkiem. Paola postanawia wysłać Paulinę do swojego domu, gdzie miałaby ją udawać, podczas gdy sama pani Bracho wyrusza w podróż po świecie. Po wielu przygotowaniach, podczas których Paulina uczy się zachowania Paoli, nadchodzi czas na wysłanie nowej "Paoli" do rezydencji rodziny Bracho. Paulina usiłuje pełnić rolę Paoli, jednakże ma zupełnie odmienny charakter, i to w tej nowej Paoli, a raczej w Paulinie, na nowo zakochuje się mąż - Carlos Daniel (Fernando Colunga). Oczarowane dzieci znajdują w niej czułą matkę, a walcząca z nałogiem alkoholowym seniorka rodu, babcia Piedad, duże wsparcie. Niespodziewanie powraca prawdziwa pani Bracho i demaskuje Paulinę, która zostaje wtrącona do więzienia. Teraz musi rozpocząć walkę o utraconą wolność i miłość Carlosa Daniela...


Telenowela "Paulina" (oryg. La Usurpadora) została sprzedana do przeszło 120 krajów świata i przetłumaczona na 25 języków. Jest również jedną z najczęściej powtarzanych telenowel przez stacje telewizyjne. Produkcja przyniosła międzynarodową sławę odtwórczyni tytułowej roli - Gabrieli Spanic, a także mocno ugruntowała wypracowaną już przy "Marii z przedmieścia" i "Esmeraldzie", pozycję czołowego amanta w portfolio Fernando Colungi. Telenowela cieszyła się tak dużym powodzeniem, że jej producent Salvador Mejía, postanowił nakręcić dwuodcinkowy sequel zatytułowany "Más allá de... La Usurpadora". Ukazano w nim losy bohaterów kilka miesięcy po ślubie.


Kultowa "Paulina" już od 17 stycznia na antenie TV4, gdzie zastąpi zbliżającą się do finału hitową "Marię z przedmieścia". Emisja od poniedziałku do piątku w paśmie o godzinie 16:00.

52 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page