top of page

"Paulina": Opisy odcinków 48-52

W odcinkach 48-52 telenoweli "Paulina": Chabela zostaje aresztowana przez policję. Carlos Daniel pyta Paulinę, czy zgodziłaby się zostać jego żoną. Emisja w dniach od 25 do 29 marca o godz. 17:15 w TV6.


ODCINEK 48:

Carlos Daniel mówi Paulinie, że nie chce by trafiła do więzienia. Gema słyszy jak Rodrigo mówi, Veronice, że jest najlepszą kandydatką na żonę dla jego brata. Inspektor Amador odnajduje Chabelę. Zazdrosna Gema ponownie kłóci się z Veronicą. Paola słyszy jak służący Braulio namawia, Douglasa, by ją jak najszybciej rzucił. Chabela wyznaje komendantowi Merino prawdę o okolicznościach poznania Carlitosa, ale zostaje tymczasowo aresztowana. Paola mdleje w domu Douglasa Maldonado. Zenobia ucieka przed policją. Carlos Daniel prosi Paulinę, by przez jakiś czas udawała Paolę. Carlitos widzi gazetę ze zdjęciem aresztowanej Chabeli.

Emisja 25 marca o godz. 17:15 w TV6.


ODCINEK 49:

Paulina i Carlos Daniel odwożą Carlita na posterunek. Po złożeniu zeznań komendant Merino postanawia uwolnić Chabelę. Policja zatrzymuje Macrinę. Willy zapewnia pracowników fabryki, że Bracho zapłacili okup kosztem ich pensji. Leandro prosi Rodriga, by przyjął jego rezygnację ze stanowiska dyrektora. Paola i Douglas lecą w samolocie do Nowego Yorku, nagle kobieta traci przytomność. Osvaldo tęskni za Pauliną, a Lourdes poświęca cały swój czas matce. Estefania, Willy i Gema nie są zadowoleni z powrotu uzurpatorki do rezydencji rodziny Bracho. Carlos Daniel pyta Paulinę, czy zgodziłaby się zostać jego żoną.

Emisja 26 marca o godz. 17:15 w TV6.


ODCINEK 50:

Paulina jest pewna, że Carlos Daniel jej nie kocha, a kieruje się tylko myślą o rodzinie. Kolacja w domu Bracho przebiega bez zakłóceń. Douglas martwi się stanem Paoli. Podczas rodzinnej narady Rodrigo i Gema chcą, by nie zwiększać pensji pracowników. Paulina nie chce, by nowym dyrektorem pracowników był Willy. Dochodzi do wielkiej awantury. Paulina policzkuje najpierw Gemę, a potem Estefanię. Estefania żąda swojej części majątku. Macrina trafia do aresztu. Carlos Daniel mówi Rodrigowi, że zakochał się w Paulinie.

Emisja 27 marca o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 51:

Paulina z pomocą Leandra zbiera pracowników fabryki. Willy żąda oddania części pieniędzy Estefanii. Douglas dowiaduje się, że Paola już kiedyś miała uraz głowy. Willy flirtuje z Vivianą. Zenobia zapewnia, Macrinę, że nie wydała jej policji, chociaż to nieprawda. Willy i Estefania postanawiają wyprowadzić się z domu Brachów. Paulina obiecuje Carlitowi spotkanie z Chabelą. Estefania postanawia powierzyć Willy’emu zarządzanie swoimi pieniędzmi. Paulina prosi Leandra, by został w pracy. Pracownicy zaczynają wierzyć w słowa uzurpatorki, że okup nie został zapłacony z ich pensji. Carlos Daniel całuje Paulinę.

Emisja 28 marca o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 52:

Paulina prosi Carlosa Daniela, by lepiej zajął się synem, a nie nią. Douglas chce odesłać chorą Paolę do męża. Paulina mówi Willy’emu, że będą im z Estefanią wypłacali co miesiąc 85 tys. pesos. Filomena wysyła Celii list matki Pauliny. Leandro jest załamany, bo Viviana nie chce go już poślubić. Estefania i Willy wyprowadzają się do hotelu, Fidelina jest załamana. Z pomocą Amadora, Paulina i Carlitos odwiedzają Chabelę. Gema mówi Estefanii, że powiadomiła policję o uzurpatorce.

Emisja 29 marca o godz. 17:15 w TV6

32 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page