top of page

"Paulina": Opisy odcinków na dwa tygodnie

W odcinkach 53-62 telenoweli "Paulina": Estefanía odkrywa zdradę męża. Paulina wyznaje miłość Carlosowi Danielowi. Prawda o bliźniaczkach wychodzi na jaw. Paulina zostaje aresztowana i bierze na siebie winy Paoli. Emisja w dniach od 1 do 12 kwietnia o godz. 17:15 w TV6.


ODCINEK 53:

Estefania ma pretensje do Gemy, lecz ona oznajmia, że powiadomiła policję anonimowo. Paulina odwiedza Celię. Willy zabiera Vivianę na przejażdżkę samochodem. Komendant Merino oznajmia Paulinie, że nie uda się uwolnić Zenobii, bo kobieta zażądała okupu. Willy postanawia kupić Vivianie nowy pierścionek. Komendant Merino i Amador odkrywają anonim na policji. Paulina zaprasza Chabelę i Mojarrasa do domu Bracho. Estefania prosi Estellę, by znowu śledziła Willy’ego. Amador znajduje przed domem Celii list do Pauliny.

Emisja 1 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 54:

Douglas przyjeżdża do swojego domu z Paolą na wózku inwalidzkim. Veronica mówi Carlosowi Danielowi, że nie może ich nic łączyć. Paulina nie potrafi przekonać, Estefanii, by nie ufała mężowi. Rodrigo oznajmia Willy’emu, że jeśli doniesie na uzurpatorkę, to będą wypłacali im pieniądze malutkimi częściami. Carlitos trafia do szpitala, gdzie ma zostać poddany operacji. Willy daje Vivianie drogi pierścionek. Spędzają razem noc. Douglas postanawia zapłacić anonimowo za leczenie Paoli i odesłać ją do męża.

Emisja 2 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 55:

Estefania odkrywa szminkę na koszuli męża i posądza go o zdradę. Vivana kłóci się ze swoją matką chrzestną, Abigail. Willy przyznaje się Estefanii, że ją zdradził, bo brakuje mu miłości. Carlos Daniel mówi Paulinie, że zrozumiał teraz, dlaczego Carlitos lubi Chabelę i Macharasa. Viviana zrywa z Leandrem. Carlos Daniel chce udowodnić Paulinie swoją miłość. Leandro i Willy biją się o Vivianę. Carlitos przechodzi kolejną operację. Gema pojawia się na posterunku. Oznajmia Merinowi i Amadorowi, że w domu Bracho mieszka uzurpatorka.

Emisja 3 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 56:

Amador zastawia pułapkę na uzurpatorkę i odkrywa, że reaguje ona na imię Paulina. Lalita mówi mu o Donato, ale malarz zaprzecza, że w domu Bracho mieszka uzurpatorka. Estefania nie chce słuchać Rodriga. Komendant Merino mówi Amadorowi, że według listu matki Pauliny, Paulina i Paola to siostry bliźniaczki. Viviana widzi jak Leandro odwozi Veronicę do domu swoim motorem. Carlos Daniel je obiad z Chabelą i Majarrasem. Willy mówi Vivianie, że nie boi się już Leandra, pokazuje jej kupiony rewolwer. Paulina wyznaje Carlosowi Danielowi swoją miłość.

Emisja 4 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 57:

Paulina nie chce uwierzyć w to, że Carlos Daniel też ją kocha. Willy zabrania Estefanii pojawiać się w fabryce. Paola zostaje przewieziona do szpitala w San Lorenzo. Rodrigo mówi Paulinie, że Leandro spotyka się z Veronicą, a Willy znowu związał z Vivianą. Lourdes rozmawia z Brichidą, służącą, która zapewnia ją, że Osvaldo nie zdradził jej z Pauliną. Gema podpisuje swoje zeznania. Komendant Merino pojawia się w szpitalu.

Emisja 5 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 58:

Paulina udaje przed Meriną Paolę.Carlos Daniel oznajmia policjantowi , że nie może aresztować Pauliny, zapewnia go, że stoi przed nim Paola. Estefania dowiaduje się od Estelli o romansie męża. Pojawia się w fabryce, ale podczas kłótni z Willym spada ze schodów i trafia do szpitala. Carlos Daniel otrzymuje list z San Lorenzo. Wszyscy dowiadują się gdzie przebywa Paola. Lekarze obawiają się, że Estefania straci dziecko. Paulina oznajmia Piedad, że postanowiła wydać się policji.

Emisja 8 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 59:

Carlos Daniel przekonuje Paulinę, by została z nimi. Willy i Gema mówią Merinowi, że Paola i Paulina były wspólniczkami. Pracownicy fabryki chcą zwolnienia Viviany. Paulina postanawia oddać krew dla Estefanii. Carlos Daniel pojawia się w San Lorenzo u Paoli. Willy oznajmia Paulinie, że złożył doniesienie na policji. Sparaliżowana Paola, jak się okazuje, słyszy Carlosa Daniela.

Emisja 9 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 60:

Paulina obawia się, że Paola wróci do domu. Carlos Daniel mówi Piedad, że widział się z żoną. Piedad zabrania Gemie pojawiać się w ich domu i w fabryce. W domu Bracho pojawia się, Amador i aresztuje Paulinę. Lalita zarzuca mężczyźnie, że ją jedynie wykorzystał dla śledztwa. Paulina mówi Merinowi całą historię o uzurpatorce. Wychodzi na jaw, że Paulina Martinez i Paola Bracho to siostry – bliźniaczki, rozdzielone w dzieciństwie.

Emisja 10 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 61:

Paulina trafia do aresztu. Rodrigo spełnia swoje groźby i oznajmia Willy’emu, że będą wypłacali im majątek malutkimi częściami. Merino odkrywa, że Paola ma na plecach znamię, a Paulina – nie. To jedyna różnica między siostrami. Gema sugeruje Willy’emu, by wziął pieniądze z banku. Carlos Daniel wynajmuje dla Pauliny adwokata. Paulina jest załamana stanem Paoli. Podczas przesłuchania uzurpatorka oznajmia, że zmusiła Paolę Bracho do udzielenia jej miejsca w swym domu, ale nie przyznaje się do porwania Carlita. Prawnik mówi jej, że przyznając się do uzurpatorstwa, sama się pogrążyła.

Emisja 11 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 62:

Paulina zostaje przewieziona do więzienia dla kobiet. W celi spotyka Zenobię i poznaje Tomales. Osvaldo martwi się sytuacją dziewczyny, znajduje dla niej prawnika – Edmunda Serrano. Willy wścieka się, bo nie może wypłacić pieniędzy z banku, gdyż potrzebny jest podpis Bracho. Ciąża Estefanii nie jest zagrożona. Edmundo i Gema spotykają się przez przypadek, okazuje się, że kiedyś byli parą. Paulina próbuje przekonać Carlosa Daniela, by jej nie odwiedzał. Lourdes oznajmia Osvaldowi, że nie da mu pieniędzy na obronę Pauliny. Mężczyzna oznajmia, że się wyprowadza. Adwokat Montesinos, wynajęty przez Carlosa Daniela, rezygnuje z obrony Pauliny. Lourdes zmienia zdanie i prosi Osvalda, by został, a ona pomoże mu finansowo.

Emisja 12 kwietnia o godz. 17:15 w TV6

216 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Najnowsze

VOD