top of page

"Paulina": Opisy odcinków na dwa tygodnie

W odcinkach 53-62 telenoweli "Paulina": Estefanía odkrywa zdradę męża. Paulina wyznaje miłość Carlosowi Danielowi. Prawda o bliźniaczkach wychodzi na jaw. Paulina zostaje aresztowana i bierze na siebie winy Paoli. Emisja w dniach od 1 do 12 kwietnia o godz. 17:15 w TV6.


ODCINEK 53:

Estefania ma pretensje do Gemy, lecz ona oznajmia, że powiadomiła policję anonimowo. Paulina odwiedza Celię. Willy zabiera Vivianę na przejażdżkę samochodem. Komendant Merino oznajmia Paulinie, że nie uda się uwolnić Zenobii, bo kobieta zażądała okupu. Willy postanawia kupić Vivianie nowy pierścionek. Komendant Merino i Amador odkrywają anonim na policji. Paulina zaprasza Chabelę i Mojarrasa do domu Bracho. Estefania prosi Estellę, by znowu śledziła Willy’ego. Amador znajduje przed domem Celii list do Pauliny.

Emisja 1 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 54:

Douglas przyjeżdża do swojego domu z Paolą na wózku inwalidzkim. Veronica mówi Carlosowi Danielowi, że nie może ich nic łączyć. Paulina nie potrafi przekonać, Estefanii, by nie ufała mężowi. Rodrigo oznajmia Willy’emu, że jeśli doniesie na uzurpatorkę, to będą wypłacali im pieniądze malutkimi częściami. Carlitos trafia do szpitala, gdzie ma zostać poddany operacji. Willy daje Vivianie drogi pierścionek. Spędzają razem noc. Douglas postanawia zapłacić anonimowo za leczenie Paoli i odesłać ją do męża.

Emisja 2 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 55:

Estefania odkrywa szminkę na koszuli męża i posądza go o zdradę. Vivana kłóci się ze swoją matką chrzestną, Abigail. Willy przyznaje się Estefanii, że ją zdradził, bo brakuje mu miłości. Carlos Daniel mówi Paulinie, że zrozumiał teraz, dlaczego Carlitos lubi Chabelę i Macharasa. Viviana zrywa z Leandrem. Carlos Daniel chce udowodnić Paulinie swoją miłość. Leandro i Willy biją się o Vivianę. Carlitos przechodzi kolejną operację. Gema pojawia się na posterunku. Oznajmia Merinowi i Amadorowi, że w domu Bracho mieszka uzurpatorka.

Emisja 3 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 56:

Amador zastawia pułapkę na uzurpatorkę i odkrywa, że reaguje ona na imię Paulina. Lalita mówi mu o Donato, ale malarz zaprzecza, że w domu Bracho mieszka uzurpatorka. Estefania nie chce słuchać Rodriga. Komendant Merino mówi Amadorowi, że według listu matki Pauliny, Paulina i Paola to siostry bliźniaczki. Viviana widzi jak Leandro odwozi Veronicę do domu swoim motorem. Carlos Daniel je obiad z Chabelą i Majarrasem. Willy mówi Vivianie, że nie boi się już Leandra, pokazuje jej kupiony rewolwer. Paulina wyznaje Carlosowi Danielowi swoją miłość.

Emisja 4 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 57:

Paulina nie chce uwierzyć w to, że Carlos Daniel też ją kocha. Willy zabrania Estefanii pojawiać się w fabryce. Paola zostaje przewieziona do szpitala w San Lorenzo. Rodrigo mówi Paulinie, że Leandro spotyka się z Veronicą, a Willy znowu związał z Vivianą. Lourdes rozmawia z Brichidą, służącą, która zapewnia ją, że Osvaldo nie zdradził jej z Pauliną. Gema podpisuje swoje zeznania. Komendant Merino pojawia się w szpitalu.

Emisja 5 kwietnia o godz. 17:15 w TV6