top of page

"Paulina": Sojusz rywalek

W odcinkach 87-96 telenoweli "Paulina": Paola i Gema zawierają sojusz przeciwko Paulinie i rodzinie Bracho. Willy strzela do Carlosa Daniela. Estefania zdradza objawy choroby psychicznej. Paola wstaje z wózka na oczach rodziny. Emisja w dniach od 20 do 31 maja o godz. 17:15 w TV6.


ODCINEK 87:

Carlos Daniel odrzuca zaloty Paoli. Estefania mówi Willy’emu, że zażądała od braci swojej części. Carlitos interesuje się, dlaczego jego tata nie śpi z nimi, Paulina nie wie, co mu odpowiedzieć. Willy postanawia pojawić się w fabryce, chociaż Estefanii to nie przypada do gustu. Veronica mówi braciom Bracho o ślubie Leandra i Viviany. Paola zaprasza Gemę do domu Bracho. Paulina mówi Carlosowi Danielowi, że muszą oddać Estefanii jej część majątku. Willy pojawia się w fabryce, by śledzić inwentaryzację. Gema udaje przed Piedad, że nie wie o powrocie Paoli. Fidelina mówi Estefanii, że Carlos Daniel już wie o romansie Willy’ego z Paolą. Carlos Daniel dowiaduje się od Rodriga o pojawieniu się Willy’ego. Paola i Gema sprzymierzają się, by zniszczyć Paulinę Martinez.

Emisja 20 maja o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 88:

Carlos Daniel spotyka Willy’ego na korytarzu i go uderza. Paola chce zdenerwować mieszkańców domu Bracho. Gema udaje przed Piedad, że nie cieszy się z powrotu Paoli. Estefania nie chce dać Willy’emu drugiej szansy. Paola prosi Geme i Elvirę, by odwiozły ją do fabryki Bracho. Piedad dowiaduje się o tym z podsłuchanej rozmowy i uprzedza Rodriga. Paola pojawia się w fabryce, Carlos Daniel natychmiast wychodzi. Gema wybiega za nim. Paola spotyka się z Willy’m. Gema próbuje przekonać Carlosa Daniela, by umieścił Carlitosa w internacie. Piedad mówi Fidelinie, że nie warto ufać Gemie. Paulina próbuje bronić Paoli przed Rodrigiem. Paola mówi Gemie, że Carlos Daniel nie jest nią zainteresowany. Edmundo mówi Paulinie, że chce ją przekonać, że może być szczęśliwa z innym mężczyzną.

Emisja 21 maja o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 89:

Edmundo zaprasza Paulinę na kolację. Piedad rozmawia z Fideliną w domu Estefanii. Willy dowiaduje się z tej rozmowy, że Estefania jest córką Fideliny. Edmundo prawi Paulinie komplementy podczas kolacji chociaż jest z nimi też Carlitos. Piedad nie potrafi przekonać Estefanii, by nie dawała Willy’emu drugiej szansy. Paulina zgadza się z decyzją Carlosa Daniela, co do umieszczenia Carlita w internacie, oznajmia też, że sama wyjeżdża. W tym czasie dzwoni Paola i żąda od męża specjalnego samochodu dla inwalidów. Carlos Daniel nie chce się na to zgodzić. Edmundo zaprasza Paulinę na kolejne spotkanie. Carlitos nie chce iść z nią, woli pozostać w mieszkaniu. Paola rozmawia z prawnikiem Carlosa Daniela. Paulina zastanawia się, czy poślubić Edmunda. Podczas kolacji w domu Bracho wychodzi na jaw, że Gema namawiała Carlosa Daniela na rozwód z Paolą. Paola jest wściekła, wyjawia wszystkim prawdę o swoim układzie z Gemą.

Emisja 22 maja o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 90:

Dochodzi do awantury między Paolą i Gemą. W końcu kobiety postanawiają, że ich układ nadal jest ważny. Edmundo znowu prawi Paulinie komplementy i proponuje by go poślubiła. Paola zamawia sobie specjalny samochód dla niepełnosprawnych ze Stanów. Carlitos zgadza się wyjechać do internatu, wiedząc, że będzie mógł tam jeździć konno. Paulina mówi Carlosowi Danielowi o decyzji dziecka i dodaje, że poszuka sobie kandydata na męża. Paola i Gema chcą wyciągnąć Carlosa Daniela do teatru. Paulina zgadza się zapłacić za samochód dla Paoli. Gemie udaje się namówić Carlosa Daniela do wyjścia. Po wizycie w teatrze jadą z Paolą do restauracji pod gołym niebem. W tym samym miejscu jest Paulina z Carlitem i Edmundem. Ma to być kolacja pożegnalna dla dziecka przed wyjazdem do internatu. Wśród licznych gości Paola dostrzega Paulinę.

Emisja 23 maja o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 91:

Paola mówi Carlosowi Danielowi i Gemie, że Paulina już znalazła sobie narzeczonego, pokazując na ich stolik. Carlos Daniel i Gema idą przywitać się z Edmundem i jego towarzyszką. Carlitos jest bardzo ciekawy, kim jest ta pani za stolikiem. Paola odwraca się do niego plecami, więc dziecko nie widzi jej twarzy. Paulina mówi mu, że to przyjaciółka, Carlosa Daniela. Gema o mały włos nie mówi dziecku prawdy. Carlos Daniel po powrocie do domu mówi Piedad, że Paulina pewnie od dawna romansuje z Edmundem. Gema doradza mecenasowi walczyć o Paulinę. Paola nadal próbuje wytrącić Piedad z równowagi, opowiadając jej wymyślone historyjki o Paulinie. Paulina i Carlos Daniel wyjaśniają sobie jak doszło do spotkania w restauracji. Mężczyzna mówi jej, że ma prawo spotykać się z tym, kim chce. Estefania mówi Patricii, że Willy zabrał ze sobą do fabryki broń. Carlos Daniel zaczepia Willy’ego w fabryce, chce by ten odszedł. Willy strzela do niego.

Emisja 24 maja o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 92:

Carlos Daniel zostaje ciężko ranny. Veronica natychmiast wzywa pogotowie. Willy’emu udaje się uciec z fabryki. Rodrigo powiadamia o strzale Paulinę, ona dzwoni do Piedad. Willy pojawia się w domu żony, zabiera jej kosztowności i uderza Patricię, która chciała go zatrzymać. Gema mówi Paoli, że Carlos Daniel jest ranny. Paola życzy mężowi śmierci. Elvira dostrzega, że Paola jest bardziej zła niż myślała. Stan Carlosa Daniela polepsza się po operacji. Paulina pociesza Piedad. Carlos Daniel mówi Rodrigowi, ze nie powiadomi policji o strzale, bo nie chce wywoływać skandalu. Estefania jest załamana. Pracownicy fabryki chcą zemścić się na Willy’m i próbują go odnaleźć. Paulina mówi Edmundowi, że nie wyjedzie z nim, bo Carlos Daniel jest w szpitalu. Paola wstaje, z wózka kiedy dziennik jej upada na podłogę. Nagle do pokoju wchodzi Lalita.

Emisja 27 maja o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 93:

Lailta jest zaskoczona, widząc Paolę na nogach. Piedad odwiedza Carlosa Daniela. Paola udaje przed Lalitą, że właśnie zaczęła chodzić, prosi, by nie mówiła tego nikomu z domowników, a ona jej to wynagrodzi. Fidelina zarzuca Elvirze, że jest za bardzo oddana Paoli. Paola postanawia jechać do szpitala, by się przekonać czy Carlos Daniel umiera. Elvira prosi Fidelinę o pomoc. Służąca dzwoni do Piedad, która zabrania wizyt u wnuka. Paola jest wściekła, sądzi jednak, że jej mąż umiera. Patricia nie mówi Rodrigowi, że Willy ją uderzył. Paulina mówi Carlitosowi, że Willy uderzył Carlosa Daniela i obiecuje dziecku, że odwiedzą rannego. Rodrigo namawia brata do wyjazdu. Mija kilka dni. Paulina i Carlitos odwiedzają Carlosa Daniela, on mówi kobiecie o wyjeździe. Gema widzi w szpitalu walizki i donosi Paoli, że jej mąż wyjeżdża.

Emisja 28 maja o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 94:

Paola nie wierzy w słowa Gemy, dzwoni jednak do szpitala i dowiaduje się, że jej mąż został wypisany i wyjechał. Estefania otrzymuje list od Willy’ego, który błaga ją o pomoc finansową. Paola nie chce podpisać papierów rozwodowych, zamierza zażądać za rozwód pieniędzy. Pod dom Bracho zostaje sprowadzony specjalny samochód dla inwalidów. Paola jest wprost zachwycona. Przyjeżdża z Elvirą tym pojazdem do fabryki Bracho. Estefania pojawia się u Rodriga, by wziąć pieniądze dla Willy’ego. Paola oznajmia Piedad, że żąda miliona dolarów za rozwód. Willy tymczasem znajduje sobie nową przyjaciółkę. Paola mówi Lalicie, że dobrze jej zapłaci, jeśli ta w rzeczach Piedad odnajdzie nowy adres Carlosa Daniela. Służąca wraca do jej pokoju z pustymi rękami. Paulina i Rodrigo dowiadują się o pieniądzach, których żąda Paola. Lalita donosi Paoli, że Carlos Daniel mieszka w hotelu w Monterrey. Tymczasem Carlos Daniel poznaje piękną Isabel. Paulina dzwoni do Paoli i mówi, że chce porozmawiać o milionie dolarów.

Emisja 29 maja o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 95:

Paola oznajmia Paulinie, że nie przyjmie innej kwoty od Bracho niż milion dolarów. Patricia dowiaduje się, że Estefania wysyła Willy’emu pieniądze. Carlos Daniel w rozmowie z Isabel odkrywa, że jest ona rozwódką. Nowa przyjaciółka zostawia Willy’ego. Piedad otrzymuje list od Carlosa Daniela, który żali się jej iż Paola przysłała mu list z żądaniami. Lalita powiadamia o wszystkim Paolę. Paulina proponuje siostrze 500 tysięcy dolarów ze swoich pieniędzy. Paola odczuwa dziwne bóle w kręgosłupie podczas chodzenia, Elvira sugeruje, że to Bóg ją ukarał. Carlos Daniel całuje Isabel. Gema pojawia się w domu Bracho, by pożegnać się z Paolą przed swoim odjazdem i doradza jej zrezygnować z walki o męża i pieniądze. Willy dzwoni do Estefanii i oznajmia, że wraca do domu. Gema dowiaduje się od Piedad, gdzie przebywa Carlos Daniel. Osvaldo pojawia się w fabryce, wyznaje Paulinie, że rozwodzi się z Lourdes. Paulina załatwia mu pracę w fabryce. Carlos Daniel opowiada Isabel o Paulinie, a ona wyznaje mu, że chyba jest w nim zakochana. On proponuje jej ślub.

Emisja 30 maja o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 96:

Isabel odrzuca propozycje Carlosa Daniela. Willy wraca do domu do Estefanii. Rodrigo nie pochwala decyzji Pauliny dotyczącej pieniędzy dla Paoli. Paola tymczasem płaci Lalicie, by znalazła nowy adres Estefanii. Gema odnajduje Carlosa Daniela w Monterrey w towarzystwie Isabel. Lalita przynosi Paoli adres Estefanii. Paulina odbiera Carlitosa z internatu na weekend. Patricia otrzymuje telefon od Estefanii i jest zaskoczona powrotem Willy’ego. Paola i Willy sprzymierzają się by zemścić się na Bracho. Estefania ma kryzys nerwowy. Patricia i Rodrigo martwią się jej stanem psychicznym. Gema próbuje wyprowadzić Isabel z równowagi, bezskutecznie. Paola wstaje z wózka na oczach Piedad, Patrcii, Fideliny i Lisette.

Emisja 31 maja o godz. 17:15 w TV6

28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentarze


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page