top of page

"Paulina": Triumf miłości

W odcinkach 97-102 telenoweli "Paulina": Elvira demaskuje Paolę, wkrótce obie mają wypadek. Umierająca Paola prosi o wybaczenie. Willy podpala fabrykę rodziny Bracho. Emisja w dniach od 3 do 10 czerwca o godz. 17:15 w TV6.


ODCINEK 97:

Piedad nie wierzy w słowa Paoli, że ta stosowała rożne ćwiczenia i odzyskała sprawność fizyczną. Edmundo znowu wyznaje Paulinie miłość. Carlos Daniel prosi Gemę by nie mówiła nikomu o Isabel. Gema oczywiście to obiecuje, a po chwili dzwoni do Paoli. Paola donosi Piedad, że Carlos Daniel ma romans z rozwódką i ona chce to wykorzystać podczas rozprawy rozwodowej. Rodrigo mówi Paulinie o cudownym uzdrowieniu Paoli i sugeruje, że kobieta tylko udawała inwalidkę. Paola pojawia się w fabryce. Mówi Rodrigowi i Paulinie o romansie Carlosa Daniela, a siostrze, że nie zgadza się przyjąć 500 tysięcy dolarów. Paola spotyka się z Willy’m, wyznaje mu prawdę, że nigdy nie była inwalidą, a musiała jakoś wrócić do domu Bracho. Razem postanawiają podpalić fabrykę. Elvira mówi Piedad i Fidelinie prawdę o Paoli i jej kalectwie. Nie wie jednak, że Paola podsłuchuje ich rozmowę. Ranem Elvira prosi ją o pieniądze za opiekę. Razem udają się do banku. Gema mówi Isabel, że po rozwodzie Carlos Daniel będzie z Pauliną Martinez. Isabel prosi, więc mężczyznę by zerwali swoją znajomość. Paola wywozi Elvirę za miasto i oznajmia że pożałuje za zdradę. Elvira próbuje jej odebrać kierownicę. Po chwili dochodzi do wypadku. Samochód Paoli spada z urwiska.

Emisja 3 czerwca o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 98:

Elvira ginie na miejscu wypadku. Paola trafia do szpitala. Isabel tymczasem doradza Carlosowi Danielowi wrócić do Pauliny. Mężczyzna dzwoni do Rodriga i dowiaduje się o udawanej niepełnosprawności żony. Postanawia wrócić do domu. Rodrigo i Paulina dowiadują się o wypadku i jadą do szpitala. Estella powiadamia o tym Estefanie. Rodrigo i Paulina dowiadują się, że Paoli pozostało kilka dni życia. Paulina wini się za wypadek siostry. Carlos Daniel wraca do domu, mówi Piedad o poznanej Isabel, która pomogła mu podjąć ważne decyzje. Lalita powiadamia ich o wypadku. Estefania mówi Willy’emu, że Paola umiera, więc ona nie będzie żądała od braci swoich pieniędzy. Paulina jest obok siostry w szpitalu, mówi, Carlosowi Danielowi, że nie będą razem nawet po śmierci Paoli. Dziewczyna postanawia, że jeśli Paola przeżyje, ona wstąpi do zakonu. Mówi Piedad i Fidelinie o swojej decyzji. Gema odkrywa, że Carlos Daniel wyjechał. Postanawia na zawsze z niego zrezygnować i wyjechać do Europy na poszukiwania prawdziwej miłości. Paola majacząc wyznaje Paulinie, że dała Willy’emu pieniądze, by ten podpalił fabrykę Bracho.

Emisja 4 czerwca o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 99:

Paulina nie przejmuje się słowami chorej siostry. Piedad mówi Carlosowi Danielowi o decyzji Pauliny dotyczącej klasztoru. Willy znajduje sobie pomocnika, Mauricio, razem chcą podpalić fabrykę. Paola odzyskuje przytomność i prosi Paulinę o wybaczenie, chce by siostra po jej śmierci poślubiła Carlosa Daniela i była dobrą matką dla jego dzieci. Carlos Daniel mówi Paulinie, że wybacza żonie wszystkie jej grzechy. Paola mówi siostrze o tym, że Willy chce podpalić fabrykę Bracho. Paulina lekceważy te słowa. Carlos Daniel mówi Rodrigowi, że postanowił wybaczyć Paoli. Estefania przegania pijanego Willy’ego i Mauricia z domu. Carlos Daniel i Piedad pojawiają się u Paoli. Mężczyzna mówi żonie, że jej wybacza. Nagle stan Paoli pogarsza się.

Emisja 5 czerwca o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 100:

Paola umiera. Piedad i Carlos Daniel postanawiają, że pogrzeb odbędzie się w domu Bracho, gdyż zmarła nadal miała to nazwisko. Willy powiadamia o wszystkim Estefanię. Patricia i Piedad postanawiają, że po pogrzebie Patricia zabierze Lisette do siebie, by dziecko nie wiedziało o niczym. Ciało Paoli ma zostać poddane kremacji. Willy nie chce, by Estefania pojawiła się na pogrzebie. Próbuje przekonać żonę, by zabrała swoje pieniądze i razem z synem wyjechali. Po kremacji siostry, Paulina chce zapomnieć o Carlosie Danielu. Edmundo prosi ją o rękę. Estefania pojawia się w fabryce i żąda od Rodriga pieniędzy. Paulina powiadamia Celię, że wychodzi za Edmunda. Estefania nie chce dać Willy’emu wszystkich pieniędzy, więc mężczyzna postanawia zabrać własnego syna. Okazuje się, że Carlitos zachorował w internacie i wraca do domu. Fidelina dzwoni do Pauliny. Dziecko bardzo się cieszy na jej widok, bo uważa ją za swoją matkę. Carlos Daniel pyta Paulinę czy zostanie z nimi.

Emisja 6 czerwca o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 101:

Paulina mówi Carlosowi Danielowi, że zostanie tylko na czas choroby Carlita. Willy zabiera syna i szantażuje Estefanię. Kobieta daje mu 2 miliony pesos, odzyskuje dziecko, ale mąż odjeżdża. Willy spotyka się z Mauriciem. Estefania zażywa wielką ilość środków na uspokojenie. Paulina mówi Carlosowi Danielowi, że poślubi Edmunda Serrano. Komendant Merino i Amador otrzymują anonimowy telefon z wiadomością, że ktoś chce podpalić fabrykę Bracho. Willy podpala pomieszczenie i ucieka na widok ochroniarzy. Rodrigo otrzymuje telefon od ochroniarzy i dowiaduje się, że Willy podpalił fabrykę. Sytuacja została jednak szybko opanowana i nic nie uległo zniszczeniu. Komendant Merino i Amador wysłuchują od Mauricia całej historii z podpaleniem. Następnego dnia Willy zostaje aresztowany na lotnisku. Paulina i Patricia pojawiają się u Estefanii, która zażyła zbyt wielką dawkę środków nasennych. Komendant Merino przesłuchuje Willy’ego i dzwoni do Pauliny, ona mówi mu o groźbie mężczyzny o porwaniu własnego dziecka. Willy trafia do aresztu. Estefania prosi Paulinę o wybaczenie. Kobieta odwiedza męża w areszcie. Willy wyjawia jej, że Fidelina jest jej matką. Nadchodzi dzień ślubu Edmunda Serrano i Pauliny Martinez. Nadchodzi czas na podpisanie dokumentu przez Paulinę.

Emisja 7 czerwca o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 102 - OSTATNI

Paulina nie składa podpisu. Edmundo mówi Paulinie, że rozumie dlaczego ona nie chce go poślubić i dziękuje jej za szczerość. Estefania nie chce uwierzyć Willy’emu, odmawia mu również, jakiejkolwiek pomocy. Paulina mówi Celii, że nie będzie z Carlosem Danielem, mimo iż nie poślubiła Edmunda. Fidelina nie chce przyznać się przed, Estefanią, że jest jej matką, ale Piedad wyjawia cała prawdę. Estefania obejmuje matkę, obiecuje jej wybaczyć. Celia powiadamia Piedad o przebiegu ślubu Edmunda i Pauliny. Prawdę poznaje też Carlos Daniel. Dochodzi do spotkania zakochanych Pauliny i Carlosa Daniela. Fidelina nazywa Estefanię swoją córką. Niestety ta zaczyna mieć kłopoty z nerwami. Carlos Daniel i Paulina mówią Rodrigowi i Veronice, że wezmą ślub. Estefania trafia do szpitala psychiatrycznego. Paulina i Carlos Daniel mówią dzieciom prawdę o Paoli i Paulinie. Lalita i szofer Bracho, Pedro, zostają parą. Również Veronica i Osvaldo są razem. Willy zostaje skazany na 8 lat wiezienia. Syn Estefanii przebywa u Patricii i Rodriga. Sama Estefania przebywa w szpitalu psychiatrycznym i myśli, ze jest zakonnicą, nie rozpoznaje Piedad, ani Fideliny. Viviana i Leandro przyjeżdżają do miasta z bliźniakami. Paulina i Carlos Daniel biorą ślub.

Emisja 10 czerwca o godz. 17:15 w TV6

46 wyświetleń0 komentarzy

Commenti


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page