top of page

"Paulina": Udawana skrucha

W odcinkach 63-71 telenoweli "Paulina": Carlitos odzyskuje pamięć. Pamiętnik Paoli kluczem do wolności Pauliny. Ceonobia postanawia zemścić się na Paulinie. Willy oskarżony o gwałt. Emisja w dniach od 15 do 26 kwietnia o godz. 17:15 w TV6.


ODCINEK 63:

Estefania daje Willy’emu swoje kosztowności, by sprzedał je i zapłacił liczne rachunki. Viviana próbuje zaprzyjaźnić się z Veronicą. Fidelina prosi Patricię, by pomogła Estefanii. Carlos Daniel pojawia się u Edmunda, ale on oznajmia, że już został wynajęty do obrony Pauliny. Pielęgniarka zawozi Estefanię do pokoju Paoli. Paulina nie chce przyjąć obrony Edmunda. Patricia daje Estefaniii pieniądze. Tomales opowiada Paulinie o więziennym rynku. Veronica podchodzi do Viviany z ogromnym dystansem, nie chce mieć jej za koleżankę. Edmundo odwiedza Paulinę.

Emisja 15 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 64:

Paulina kategorycznie odrzuca pomoc Edmunda. Douglas dowiaduje się, że uzurpatorka trafiła do więzienia. Carlos Daniel odwiedza Paolę. Lekarz kobiety jest zaskoczony, bo zaczyna mówić. Willy i Estefania wspominają o pamiętniku Paoli, który mógłby pomoc uzurpatorce. Pielęgniarka Paoli odkrywa, że kobieta może chodzić.

Emisja 16 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 65:

Carlitos spada ze schodów. Estefania pojawia się u Rodriga i żąda swoich pieniędzy. Zenobia postanawia zemścić się na Paulinie. Edmundo opowiada Gemie o uzurpatorce, o tym jak piękna jest jego klientka. Gema wścieka się. Veronica mówi Leandrowi, że Viviana chce się z nią zaprzyjaźnić. Carlitos odzyskuje pamięć. Jego słowa potwierdzają niewinność Pauliny. Paulina chce, by dyrekcja więzienia zabroniła odwiedzania jej. Tamales nie potrafi jej zrozumieć. Zenobia powoduje bójkę z Pauliną podczas obiadu w więzieniu.

Emisja 17 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 66:

Strażniczki rozdzielają Paulinę i Zenobię. Carlos Daniel wypisuje czek dla Willy’ego. Abigail, matka chrzestna Viviany, podejrzewa, że dziewczyna jest w ciąży. Edmundo nie przyjmuje pieniędzy od Osvalda, oznajmia, że najpierw musi uwolnić Paulinę. Carlitos nie rozpoznaje Chabeli. Carlos Daniel żałuje, że kiedykolwiek wątpił, w uczciwość Pauliny. Leandro oznajmia Abigail, że on nie może być ojcem dziecka Viviany. Zenobia trafia do karceru. Edmundo odwiedza Paulinę i oznajmia, że nie zrezygnuje z jej obrony.

Emisja 18 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 67:

Viviana unika wizyty u lekarza, co zaskakuje Abigail. Carlos Daniel chce zawieźć Carlita do Pauliny. Edmundo zostawia u dyrektora więzienia pieniądze dla Pauliny, by mogła kupować coś we więziennym sklepie. Veronica i Leandro rozmawiają o swoim przyszłym ślubie. Paulina zaczyna pracę jako pielęgniarka w więziennym szpitalu. Carlos Daniel oznajmia Gemie, że nie chce jej widzieć w fabryce. Viviana znowu spotyka się z Willy’m i wierzy w jego zapewnienia o miłości i rozwodzie z żoną. Carlitos widzi gazetę ze zdjęciem Paoli.

Emisja 19 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 68:

Piedad tłumaczy Carlitowi, że jego matka ma siostrę bliźniaczkę. Estefania nie chce dać Willy’emu rozwodu, zaczyna mu grozić. Zenobia wychodzi z karceru i nadal pragnie zemsty. Fidelina żali się Piedad, że nie może pomóc Estefanii, swojej córce. Piedad zabiera Carlita do więzienia. Dziecko myśli, że Paulina jest jego matką, a Paola to jej siostra. Paulina zgadza się zobaczyć z chłopcem. Willy i Estefania przeprowadzają się do nowego domu. Merino i Amador dowiadują się, że Carlitos odzyskał pamięć i chcą go przesłuchać. Carlos Daniel odwiedza Paolę, kobieta powoli prosi go o wybaczenie.

Emisja 23 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 69:

Carlos Daniel jest pewien, że żona wróciła do zdrowia. Jednak przed lekarzem Paola nadal udaje chorą i sparaliżowaną. Paulina dowiaduje się o kłopotach w więziennym szpitalu. Żąda od dyrektora więzienia, by kupił brakujące lekarstwa. Viviana nadal źle się czuje, ale odrzuca pomoc Abigail. Veronica otrzymuje stanowisko kierownika oddziału. Carlitos składa zeznania. Wiadomo już, że Paulina nie była zamieszana w sprawę porwania. Silvano dobiera się do Pauliny, wyraźnie ją napastuje.

Emisja 24 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 70:

Dzwoniący telefon nie pozwala Silvanowi rzucić się na Paulinę. Viviana grozi Rodrigowi i Carlosowi Danielowi, że jeśli Willy jej nie poślubi, ona pójdzie na policję. Paola z pomocą pielęgniarki udaje przed lekarzem, że powoli wraca do zdrowia. Willy grozi Vivianie bronią. Paola mówi braciom Bracho, że żałuje tego, co zrobiła i chce zobaczyć się z Pauliną. Piedad i Rodrigo nie dają się nabrać na jej czułe słówka. Viviana mówi Abigail, że Willy ją zgwałcił. Willy zostaje aresztowany po złożeniu oskarżenia. Estefania jest załamana. Paulina odwiedza Paolę, która udając ofiarę prosi siostrę o wybaczenie.

Emisja 25 kwietnia o godz. 17:15 w TV6


ODCINEK 71:

Paulina obiecuje Paoli wziąć w sądzie całą winę na siebie. Estefania prosi Piedad, by pomogła Willy’emu. Paola zdaje sobie sprawę, że Paulina zakochała się w Carlosie Danielu. Po interwencji Rodriga i Piedad, Willy ma opuścić areszt za kaucją. Paulina policzkuje Silvana, kiedy ten znowu się do niej dobiera. Wkrótce dziewczyna trafia do karceru oskarżona o napaść na dyrektora więzienia. Patrcia pojawia się u Abigail i bezskutecznie próbuje namówić Vivianę do wycofania oskarżenia. Mecenas Edmundo Serrano próbuje pocałować Paulinę.

Emisja 26 kwietnia o godz. 17:15 w TV6

76 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page