top of page

Pierwsze wrażenia: "Perdona nuestros pecados"

Producentka Lucero Suárez powraca do poważniejszych klimatów wraz z "Perdona nuestros pecados" (tłum. Przebacz nasze grzechy), dość luźną adaptacją chilijskiej telenoweli z 2017 roku. Scenariusz meksykańskiej wersji dostosowała sama Suárez wraz z Jimeną Merodio, Carmen Sepúlveda i Luisem Alberto Reynoso, którzy współtworzyli z producentką jej poprzednie telenowele.

Telenowela "Perdona nuestros pecados" miała swoją premierę w Meksyku 30 stycznia. Na czele obsady stoją Oka Giner i Emmanuel Palomares, którzy po raz pierwszy wystąpują jako wiodąca para w Televisie. Wspierają ich znani z "Z miłości do dziecka" Jorge Salinas i Erika Buenfil, Sabine Moussier ("Otchłań namiętności") i Marisol del Olmo ("Oblicza miłości").Fabuła


Elsa (Oka Giner) i Andrés (Emmanuel Palomares) to dwoje młodych ludzi, którzy są u szczytu swojej młodzieńczej miłości, ale zostają rozdzieleni przez Armando Queirogę (Jorge Salinas), ojca Elsy. Ten posiadajacy autorytarne usposobienie miejscowy biznesmen postanawia oddzielić córkę od Andrésa, posyłając jej ukochanego do więzienia, a ją samą do szkoły z internatem.


Ta obiecująca telenowela rozpoczęła się od bardzo prostego, ale doskonale zrealizowanego założenia, radykalnie zmieniając to, do czego przyzwyczaiła nas firma produkcyjna. Początek fabuły, podobny do tego z "W niewoli uczuć" (2001), nie ma w sobie nic nowego, ale dobrze utkane sploty między postaciami, doskonała gra aktorska i dobry rytm sprawiły, że poczuliśmy wspaniały klimat dawnych telenowel.


Czy wielka miłość Elsy i Andresa przetrwa intrygi ojca dziewczyny? / fot. Televisa

W pierwszym odcinku


Elsa Quiroga jest grzeczną dziewczyną, która mieszka z rodzicami Armando (Salinas) i Estelą (Erika Buenfil) oraz ze swoją złą siostrą Eleną (Daniela Cordero). Quirogowie są przyjaciółmi rodziny Montero, w skład której wchodzą Lamberto, jego żona Ángela ( Sabine Moussier ), która jest kochanką Armando, oraz ich dzieci Gerardo (Osvaldo de León) i Aurora (Fernanda Urdapilleta).


Andrés to młody człowiek, który pracuje w firmie Quiroga i zawsze był stygmatyzowany jako „syn służącej”. Armando nie może znieść, że jego córka zadaje się z kimś, kogo uważa za nędzarza. Pomijając fakt, że kiedyś sam był biednym pracownikiem swojego teścia.Sprawy się komplikują, gdy Aurora odkrywa, że ​​Andrés również jest synem Lamberto. Mimo że jest jej przyrodnim bratem, czuje, że go nienawidzi, ponieważ przypomina zdradę jej ojca. Aurora idzie z tą informacją do Ángeli. Chociaż Silvia zostaje zwolniona z pracy, Lamberto zapewnia ją, że zaopiekuje się nią i Andrésem.


Współcześni "Romeo i Julia"


"Perdona nuestros pecados" ujawniła się w pierwszym tygodniu jako klasyczny melodramat, z prawem do niemożliwej miłości, rywalizującymi rodzinami i całą otoczką małego miasteczka. Czyli historia na wzór "Romea i Julii".


Kolejną rzeczą godną pochwały w tym pierwszym tygodniu emisji jest fakt, że autorzy nie zostawili rzeczy „na później”. Sekrety zaczęły być odkrywane jeden po drugim, zapowiadając mroczną przyszłość tego niewielkiego, ale piekielnego miasteczka.


Zwiastun:


1041 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page