top of page

Pierwsze zdjęcia Williama Levy z planu telenoweli "Vuelve a mi"

Kubański aktor nagrywa obecnie dla wytwórni Telemundo mocno oczekiwaną przez fanów telenowelę.

Od "Aromatu miłości" do "Vuelve a mi" (tłum. Wróć do mnie). William Levy ("Triumf miłości") pod koniec maja rozpoczął w Miami zdjęcia do nowej telenoweli dla Telemundo, która ukaże się na ekranach stacji już wkrótce.


„Byłem zafascynowany tą historią, myślę, że publiczność bardzo ją pokocha. Jest to historia oparta na bardzo znanych motywach. Myślę, że to jest to, co kocham robić najbardziej: coś, co dociera do całych rodzin” — opowiedział kilka tygodni temu William Levy w rozmowie z Myrką Dellanos o produkcji, w której zagra główną rolę u boku ma meksykańskej aktorki Samadhi Zendejas.


Niezapomniany amant odnoszących sukcesy telenowel, jak "Nie igraj z aniołem" i "Triumf miłości", ma udziały w tej długo oczekiwanej produkcji z wybitną obsadą, w skład której wchodzą między innymi Ximena Herrera ("Gdzie jest Frida?"), Laura Flores ("Ukryta miłość"), Kimberly Dos Ramos ("W obronie honoru"), Ferdinando Valencia ("Za głosem serca") i Fernando Ciangherotti ("Morena").


„Czuję się bardzo wyróżniony, że mogę być częścią takiego projektu, który jest tak ważny dla Telemundo, z pierwszorzędną obsadą, pierwszorzędnymi reżyserami, pierwszorzędnymi scenarzystami. To naprawdę odniesie sukces. Myślę, że publiczność pokocha ten projekt” - dodał.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem

William Levy, Ferdinand Ciangherotti, Laura Flowers i Ferdinand Valencia na planie telenoweli "Vuelve a mi" / fot. Instagram

Uznani aktorzy, Laura Flores, Fernando Ciangherotti i Ferdinando Valencia zagrają rodzinę bohatera Williama w "Vuelve a mí". Jego ekranową partnerką będzie wspomniana już wyżej Samandhi Zendejas, z którą wspólną chemię fani dostrzegli już nawet po pierwszych zdjęciach z planu telenoweli.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem

Samadhi Zendejas i William Levy na planie "Vuelve a mi" / fot. Instagram

Akcja "Vuelve a mí" osadzona jest w Juárez i Mexico City, podąża za losami Nurii (Zendejas), biednej dziewczyny, która nawiązuje związek z Braulio (Valencia), nie wiedząc, że jest on jednym z właścicieli firmy, w której pracuje, aby utrzymać syna i siostry. Losy głównych bohaterów zaczynają się splatać po tragicznym porwaniu Andrésa (Sebastián), syna Nurii. Jej siła jest wprost proporcjonalna do miłości, jaką czuje do syna. W najmniej spodziewanym momencie postać grana przez Levy'ego pojawia się w jej życiu, by stać się nie tylko filarem podtrzymującym jej nadzieję, ale także wielką miłością jej życia.


Samadhi Zendejas i William Levy / fot. Instagram

846 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page