top of page

Pierwsze zdjęcia z planu "Minas de pasión"

W Meksyku wystartowały właśnie zdjęcia do nowej telenoweli z Livią Brito i Osvaldo de Leónem w rolach głównych.

Z nowym wyglądem i nową rolą Livia Brito ("Włoska narzeczona") powróciła do studiów nagraniowych Televisa San Ángel. Kubańska aktorka zaczełą wcielać się w rolę Emilii Sánchez, głównej bohaterki "Minas de pasión" (tłum. Kopalnie namiętności), nowej telenoweli produkowanej przez Pedro Ortiza de Pinedo dla Televisy.„Jestem bardzo podekscytowana, bardzo szczęśliwa. Jestem też zdenerwowana, mam nadzieję, że moje nerwy nigdy się nie skończą, ponieważ daje mi to motywację do robienia nowych rzeczy i mam nadzieję, że oczywiście Wam się spodoba, że ​​pozwolicie nam wejść w drzwi Waszych domów" – powiedział Brito przed kamerami Televisa Espectáculos.


W ostatni czwartek ekipa obsady i produkcja telenowlei spotkała się, by wziąść udział w mszy świętej z okazji rozpoczęcia nagrań. Brito była odpowiedzialny za wykonanie pierwszego czytania ceremonii, podczas gdy producent odczytał modlitwę San Genesiusa, patrona aktorów.


Livia Brito na planie "Minas de pasión" / fot. Televisa

"Minas de pasión" to najnowsza adaptacja "La Patrony", odnoszącej sukcesy telenoweli Telemundo z Aracely Arámbulą i Jorge Luisem Pilą w rolach głównych. Tym razem głównym amantem tej historii będzie Osvaldo De León ("Światło twoich oczu"), który nie był obecny na ceremonii.


Wielkim złoczyńcą tej historii będzie Anette Michel ("Morena"), która zagra Robertę, piękną i elegancką kobietę, której niepochamowana ambicja nie powstrzyma przed niczym i nikim. Ta postać została przedstawiona w "La Patronie" przez nieżyjącą już aktorkę Christian Bach.


Anete Michele zagra wielki czarny charakter "Minas de pasión" / fot. Televisa

Kolejnym z aktorów, który będzie miał udział w melodramacie, będzie César Évora, który wcieli się w Ignacio Villamizara, hojnego człowieka, którego uwielbia całe górnicze miasteczko.


Fabuła telenoweli skupia się na Emilii (Brito), młodej samotnej matce, która pracuje w kopalni złota w mieście San Pedro de Oro, które odziedziczyła zła kobieta znana jako „la patrona” (Michel). Ma ona dwóch synów, Leonardo (De León) i Mauricio (Adolfo de la Fuente). Leonardo nie zgadza się ze sposobem zachowania matki, więc dystansuje się od niej, podczas gdy biedny Mauricio zostaje pod jej skrzydłami, stając się marionetką w rękach despotycznej matki.


Livia Brito i Osvaldo de León, główni bohaterowie "Minas de pasión" / fot. Televisa

Wkrótce Leonardo wraca do miasteczka, aby pomóc w borykającym się z problemami biznesie, tworząc miłosny trójkąt między nim, jego bratem i Emilią. „La patrona”, która uważa, że ​​Emilia nie jest wystarczająco dobra dla jej synów, zrobi wszystko, by ich od siebie odsunąć.

624 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page