top of page

Pierwszy klaps na planie "Café con aroma de mujer"

W czwartek w przepięknych krajobrazach kolumbijskiego Eje Cafetero rozpoczęły się zdjęcia no nowej wersji "Café con aroma de mujer" z Williamem Levym, Laurą Londoño i Carmen Villalobos w rolach głównych.

W imponującej krainie tzw. Kawowej Osi, kanał RCN rozpoczął nagrywanie nowej wersji "Café con aroma de mujer", z udziałem kubańskiego amanta Williama Levy'ego ("Nie igraj z aniołem"), kolumbijskiej aktorki Laury Londoño ("Cumbia Ninja") i Carmen Villalobos ("Moje serce bije dla Loli") w roli antagonistki. Produkcja będzie współczesną wersją hitowej historii napisanej przez Fernando Gaitana, twórcę "Yo soy Betty, la fea" ("Brzydula"), w 1994 roku.Za adaptację scenariusza do nowej wersji odpowiedzialni są Adriana Suárez, Javier Giraldo i Paola Cazares, za kamerami stanęli uznani kolumbijscy reżyserzy Mauricio Cruz i Olga Lucía Rodríguez. Obsadę telenoweli uzupełniąja nazwiska takich aktorów, jak Diego Cadavid ("Brzydula"), Lincoln Palomeque ("Santa Diabla"), Mábel Moreno ("Chica Vampiro"), Katherine Vélez, Andrés Toro i Laura Archbold."Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia nagrań tej produkcji, która identyfikuje nas jako Kolumbijczyków i którą wszyscy nosimy w naszych sercach” - powiedziała Laura Londoño, protagonistka tej telenoweli. AKtorka wcieli się w rolę słynnej Gavioty, którą w poprzednich wersjach odgrywały Margarita Rosa de Francisco, Silvia Navarro i Angelica Rivera.


Ze swojej strony kubańczyk William Levy dodał - "Jest to projekt z dużą dozą kolumbijskiego smaku, cieszę się, że jestem jego częścią, co jest nie tylko uznaną historią w Kolumbii, ale także świetnym odniesieniem w telewizji na całym świecie."


William Levy podczas pierwszego dnia pracy na planie zdjęciowym nowej telenoweli / fot. RCN Television

Miasteczka Risaralda i Caldas, kolumbijskie zagłębie kawowe, będą miejscem, w którym toczyć się będzie większość akcji. Niektóre sceny nagrywane będą również w Bogocie i Nowym Jorku.


Nowa wersja "Café con aroma de mujer" będzie emitowana w Kolumbi przez telewizję RCN, premiera w USA będzie mieć miejsce na antenie Telemundo.


William Levy i Laura Londono na zdjęciu promującym nową superpordukcję Telemundo i RCN / fot. RCN Television

768 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page