top of page

Pierwszy zwiastun "Cabo", nowej wersji "Zaklętej miłości"

Gwiazdami nowej wersji słynnego hitu Televisy będą Bárbara de Regil i Matías Novoa.

Najpierw powstało "Ty albo nikt" (1985), potem "Acapulco, cuerpo y alma" (1995) ostatnio "Zaklęta miłość" (oryg. Sortilegio, 2009), a teraz nadeszła pora na "Cabo". Udana historia, w której ponad trzy dekady temu główną rolę zagrała Lucía Méndez, a w wersji z 2009 roku Jacky Bracamontes i William Levy, powraca na mały ekran z nową wersją za sprawą José Alberta Castro, producenta "Zakazanego uczucia" i "Ceny marzeń".Telenowela od kilku miesięcy nagrywana jest w malowniczych rejonach Meksyku, a w czołowych rolach wystepują debiutująca w Televisie Bárbara de Regil oraz Matíasa Novoa, amant "La herencia", ostatniego hitu meksykańskiej wytwórni.


Na miesiąc przed premierą, w ostatni weekend za pośrednictwem sieci społecznościowych wypuszczono długo oczekiwaną pierwszą zapowiedź tej historii. „Miłość wie o zdradach i namiętnościach” – mówi lektor towarzyszący filmowi promocyjnemu, w którym odkrywane są pierwsze karty najnowszej telenoweli Televisy.


W telenoweli występują także Rebecca Jones, Eva Cedeno ("Z miłości do dziecka"), Sergio Klainer ("Córka ogrodnika"), Rafael Inclan ("Przyjaciółki i rywalki"), Arlette Pacheco ("Morze miłości"), Mar Contreras ("Zakazane uczucie"), Raul Coronado ("Przeklęta") i Gonzalo Vega Jr.


"Cabo" opowiada historię rywalizacji dwóch braci, granych przez Novoę i Amozurrutię. "Nie jest z tej samej krwi, ale jest moim bratem odkąd był mały, razem dorastaliśmy i będzie wiele zdrad, cały czas będzie rzucał kłody pod nogi swojego brata, wtedy będzie to bardzo skomplikowane, bo oe relacja miłości i nienawiści, ale nienawiść prowadzi nas czasem do miłości, więc przez cały czas widzowie będą w tej nieustannej walce” – skomentował Novoa w wywiadzie dla Televisa Espectaculos.
1787 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page