top of page

Powstaje nowa wersja "Grzesznicy"

W mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze szczegóły dotyczące "La mujer de nadie", telenoweli Televisy produkowanego przez Giselle González ("Imperium kłamstw"), która będzie nową wersją kultowej "Grzesznicy". W rolach głównych Livia Brito i Marcus Ornellas.

Po sukcesie "La Desalmada", telenoweli, która była najchętniej oglądana w ubiegłym roku, Livia Brito rozpoczęła w tym tygodniu nową przygodę na polu zawodowym jako główna bohaterka "La mujer de nadie" (tłum. Kobieta niczyja), nowej telenoweli produkowanej dla TelevisaUnivision przez Giselle González, producentkę "Imperium kłamstw"."Zaczynamy! Na pełnych obrotach, z utalentowanym zespołem złożonym z producentów, operatorów, techników, scenarzystów, reżyserów, garderoby, personelu, charakteryzatorów i fryzjerów oraz wielkimi talentami artystycznymi, rozpoczynamy nagrywanie nowej, pełnej emocji historii, która wkrótce pojawi się na ekranie" - napisała we wtorek za pośrednictwem sieci społecznościowych producentka telenoweli.


Chociaż włosy Livii Brito nadal są ciemne, aktorka pochodzenia kubańskiego będzie miała zupełnie inny wygląd w nowej telenoweli niż ten, który mogliśmy zobaczyć, gdy wcielała się w rolę Fernandy Linares w "La Desalmadzie", co widać po zdjęciach udostępnionych z pierwszego dnia nagrań.


Tak prezentowała się Livia Brito (po lewej) podczas pierwszego dnia na planie nowej "Grzesznicy" / fot. Televisa

Wśród aktorek, z którymi Brito podzieli się scenami w tej nowej produkcji są Azela Robinson ("Labirynt namiętności"), Verónica Merchant ("Kochać to za mało") i Cynthia Klitbo, z tą ostatnią Brito pracował już prawie dekadę temu przy odnoszącej sukcesy telenoweli Televisy "Oblicza miłości". W rolę ukochanego nowej Leonory Madrigal wcieli się tym razem przystojny Marcus Ornellas ("Rubi").


„Jestem podekscytowana, ponieważ znów powracam do mojego domu Televisa, z moją przyjaciółką Giselle" – podzieliła się za pośrednictwem Instagrama Cynthia Klitbo.W Polsce poznaliśmy już wcześniejszą wersję tej telenoweli, którą była emitowana przez telewizję TVN w 2004 roku "Grzesznica" (org. Amarte es mi pecado). Opowiadała historię Nory (w tej roli Yadhira Carrillo), pięknej dziewczyny, która przysięga umierającemu ojcu, że wyjdzie za mąż za bogatego Heriberta. Okazuje się potem, że mężczyzna chce z niej uczynić jedynie swoją kochankę. Kobieta odmawia, ale to nie skutkuje, strzela do napastnika. Mężczyzna nie wysuwa wobec niej oskarżeń, ale dziewczyna nie chce już nigdy więcej świadczyć mu usług seksualnych i postanawia popełnić samobójstwo. Od śmierci ratuje ją przystojny pilot Arturo (Sergio Sendel). Oboje zakochują się w sobie, jednak dochodzi do nieporozumień. Nora odchodzi od ukochanego, gdyż ten ma dziecko z inną kobietą.
851 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page