top of page

Powstaje nowa wersja "Grzesznicy"

W mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze szczegóły dotyczące "La mujer de nadie", telenoweli Televisy produkowanego przez Giselle González ("Imperium kłamstw"), która będzie nową wersją kultowej "Grzesznicy". W rolach głównych Livia Brito i Marcus Ornellas.

Po sukcesie "La Desalmada", telenoweli, która była najchętniej oglądana w ubiegłym roku, Livia Brito rozpoczęła w tym tygodniu nową przygodę na polu zawodowym jako główna bohaterka "La mujer de nadie" (tłum. Kobieta niczyja), nowej telenoweli produkowanej dla TelevisaUnivision przez Giselle González, producentkę "Imperium kłamstw"."Zaczynamy! Na pełnych obrotach, z utalentowanym zespołem złożonym z producentów, operatorów, techników, scenarzystów, reżyserów, garderoby, personelu, charakteryzatorów i fryzjerów oraz wielkimi talentami artystycznymi, rozpoczynamy nagrywanie nowej, pełnej emocji historii, która wkrótce pojawi się na ekranie" - napisała we wtorek za pośrednictwem sieci społecznościowych producentka telenoweli.


Chociaż włosy Livii Brito nadal są ciemne, aktorka pochodzenia kubańskiego będzie miała zupełnie inny wygląd w nowej telenoweli niż ten, który mogliśmy zobaczyć, gdy wcielała się w rolę Fernandy Linares w "La Desalmadzie", co widać po zdjęciach udostępnionych z pierwszego dnia nagrań.


Tak prezentowała się Livia Brito (po lewej) podczas pierw