top of page

"Promyk nadziei" – Odcinek 1: Macocha znęca się nad Bahar

W 1. odcinku telenoweli "Promyk nadziei": Halil zmaga się z problemami w firmie. Proponuje przyjacielowi, Mahmutowi, spółkę. Ten jednak stawia warunek - chce Ipek, czyli córkę wuja Halila. Kobieta od wielu lat pogrążona jest w żałobie. Emisja w piątek 2021 roku o godz. 17:15 w TVP2.O czym jest nowa telenowela "Promyk nadziei"?


Niesłusznie posądzony o kradzież Omer (Fatih Ayhan) trafia do więzienia. Jego żona Ipek (Gulsah Aydin) wkrótce rodzi dziecko, które umiera zaraz po przyjściu na świat. Po jedenastu latach Omer wychodzi na wolność. Zamierza zemścić się na kuzynie Ipek, Halilu i jego żonie Neslihan (Esin Civangil), ponieważ to oni uknuli intrygę, przez którą został skazany. Tymczasem w ich życiu pojawia się pewna dziewczynka, Bahar (Isabella Damla Guvenillr).


ODCINEK 1:

Halil zmaga się z poważnymi problemami w swojej firmie. Proponuje przyjacielowi, Mahmutowi, spółkę. Ten jednak stawia warunek - chce Ipek, czyli córkę wuja Halila. Kobieta od wielu lat pogrążona jest w żałobie po śmierci córki, zmarłej zaraz po porodzie.Tymczasem z Ameryki po jedenastu latach nieobecności przyjeżdża jej były mąż, Omer. Mężczyzna pragnie zemsty. Wskutek intryg Halila trafił przed laty do więzienia. Kadar zajmuje się wychowywaniem Bahar. Macocha nie przestaje niepokoić dziecka.


Emisja w piątek 19 marca o godz. 17:15 w TVP2


878 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page