top of page

"Promyk nadziei" – Odcinki 2-6: Selma wyrzuca Bahar z mieszkania!

W odcinkach 2-6. telenoweli "Promyk nadziei": Bahar przypadkowo spotyka Ipek. Szybko nawiązują ze sobą nić przyjaźni. Omer udaremnia slub Ipek. Halil dowiaduje się, że Ipek spotkała się z Omerem i wyrzuca ją z domu. Emisja w dniach od 22 do 26 marca 2021 roku o godz. 17:15 w TVP2.

ODCINEK 2:

Kadir ma poważne problemy finansowe. Udaje się więc do Neslihan i prosi ją o pieniądze. Kiedy ta odmawia, przyprowadza także Bahar. Przed laty to właśnie Halil i jego żona zlecili mu zabicie nowo narodzonego dziecka Ipek. Nie popełnił jednak zbrodni, ale wychował dziewczynkę jako swoją córkę. Teraz grozi wydaniem ich sekretu, jeśli nie spełnią jego żądań. Tymczasem Ipek, ze względu na ciotki Melihy i Ozana, zgadza się wyjść za Mahmuta. Bahar przypadkiem spotyka ją całą we łzach. Bardzo szybko nawiązują nić przyjaźni.

Emisja w poniedziałek 22 marca o godz. 17:15 w TVP2ODCINEK 3:

Omer zjawia się na ceremonii zaślubin Ipek z Mahmutem i skutecznie ją udaremnia. Selma wyrzuca Bahar z mieszkania. Kadir dzwoni z aresztu do Neslihan i prosi, by zaopiekowała się jego rodziną.

Emisja we wtorek 23 marca o godz. 17:15 w TVP2


ODCINEK 4:

Neslihan podstępem sprowadza rodzinę Kadira do rezydencji. Ozanowi wpada w oko Perihan. Omer na ulicy udziela pomocy Behar. Omer zaprasza siostrę Neslihan Zuhejlę, by zlecić jej urządzenie domu.

Emisja w środę 24 marca o godz. 17:15 w TVP2ODCINEK 5:

Halil dowiaduje się, że Ipek spotkała się z Omerem i wyrzuca ją z domu. Po pierwszym dniu pracy Selma i Filiz są wyczerpane. Ahmet odwozi Ipek na nadmorską promenadę, nie wiedząc, że w aucie ukryła się Bahar.

Emisja w czwartek 25 marca o godz. 17:15 w TVP2


ODCINEK 6:

Ipek mdleje i trafia do szpitala, Bahar jej towarzyszy. Ojciec Omera dowiaduje się o powrocie syna. Selma i Filiz nie robią najlepszego wrażenia w miejscu pracy. Melihę oburza wiadomość, że Halil wyrzucił Ipek z domu.

Emisja w piątek 26 marca o godz. 17:15 w TVP2

254 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page