top of page

"Przeklęta": Fałszywa przyjaciółka

W odcinkach 18-22 telenoweli "Przeklęta": Rodrigo wyznaje matce, że kocha Aurorę. Tymczasem dziewczyna dowiaduje się, że nie zabiła ciotki. Rodrigo zamierza prosić Aurorę, aby została jego dziewczyną. Mónica próbuje zniechęcić Aurorę do zamieszkania na hacjendzie. Emisja w dniach od 5 do 9 sierpnia o godz. 17:00 w TV4.


ODCINEK 18:

Rozgoryczony tłum napada na policyjny patrol, który przewozi Aurorę. Funkcjonariusze muszą użyć broni, aby uspokoić grupę ludzi. Ksiądz Basilio przekonuje Elsę, żeby pomogła dziewczynie. Rodrigo wyznaje matce, że jest zakochany w swojej przyjaciółce z dzieciństwa. Chłopak odnajduje Brygidę. Uznana za zmarłą ciotka Aurory jest niepełnosprawna, ale żyje. Kobieta jeździ na wózku inwalidzkim.

Emisja 5 sierpnia o godz. 17:00 w TV4


ODCINEK 19:

Brygida chce, aby Aurora już nigdy nie wyszła z więzienia. Mówi o tym Rodrigowi i dodaje, że jej siostrzenica całowała się z kimś innym. Elsa jest zaniepokojona wpływem, jaki Aurora ma na jej syna. Dziewczyna odkrywa, że jej ciotka żyje, co całkowicie zmienia jej sytuację. Wyjaśnia przyjacielowi, co zaszło pomiędzy nią a krewną. Mónica okazuje się kuzynką Rodriga.

Emisja 6 sierpnia o godz. 17:00 w TV4


ODCINEK 20:

Rodrigo zamierza prosić Aurorę, żeby została jego dziewczyną. Mónica przedstawia ją Pilar oraz zachęca, aby kontynuowała studia i zamieszkała w mieście. Dziewczyna czuje się niekomfortowo. Zakochani spędzają ze sobą czas. Aurora jest wdzięczna Rodrigowi za wszystko, co dla niej zrobił. Severo nie zamierza płacić Macrinie za przysługę, którą mu wyświadczyła.

Emisja 7 sierpnia o godz. 17:00 w TV4


ODCINEK 21:

Elsa cieszy się, że Rodrigo przyprowadził Aurorę do hacjendy, ale jednocześnie mówi synowi, aby wstrzymał się z przedwczesnym wyznawaniem swoich uczuć. Okazuje się, że Macrina jest matką Xóchitl. Nieświadoma Aurora obraża kobietę, która rozpowiada o niej szkodliwe plotki. Xóchitl czuje się urażona i nie przyjmuje przeprosin. Aurora informuje Severa, że nie złoży obciążającego go zeznania na policji. Rodrigo nie rozumie, dlaczego wybaczyła ona porywaczowi. Kiedy chłopak zamierza pocałować swoją wybrankę, przeszkadza im Mónica.

Emisja 8 sierpnia o godz. 17:00 w TV4


Odcinek 22:

Mónica i Corina starają się zrobić wszystko, aby Rodrigo oraz Aurora nie byli razem. Onésimo mówi księdzu, że będzie miał oko na Severa. Nie chce, żeby mężczyzna ponownie skrzywdził Aurorę. Tobías, Rodrigo i jego wybranka idą razem do miasta. Ludzie nadal obrażają dziewczynę, niesłusznie nazywając ją morderczynią. Rodrigo staje w jej obronie. Mónica podburza Elsę przeciwko Aurorze.

Emisja 9 sierpnia o godz. 17:00 w TV4


Opracowano na podstawie materiałów TV4

23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page