top of page

"Przeklęta": Kłamstwo Rafaela

W odcinkach 90-94 telenoweli "Przeklęta": Tajemnica zwaśnionych rodzin wychodzi na jaw. Synowie Apolonii są wściekli na matkę. Kobieta może jednak liczyć na wsparcie Aurory i Onesima. Mónica nadal pije miksturę Macriny. Emisja w dniach od 18 do 22 listopada 2019 roku o godz. 11:00 w TV4.


ODCINEK 90:

Onésimo cieszy się, że Rafael i Chalo w końcu dowiedzą się o jego związku z Apolonią. Kobieta jest złośliwa wobec Ines i daje jej do zrozumienia, by zostawiła w spokoju jej syna. Rafael kłamie, że chodzi z Aurorą. Rodrigo oraz Mónica słyszą, jak on i Camilo o tym rozmawiają. Dziewczyna jest smutna z powodu rozprzestrzenienia się tej nieprawdziwej informacji. Macrina jest zła, gdy dowiaduje się, że Elsa i Aurora pogodziły się ze sobą. Matka Rodriga mówi synom Apolonii o zdradzie jej męża.

Emisja 18 listopada o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 91:

Apolonia wyjaśnia synom, co wydarzyło się w przeszłości pomiędzy nią a Andresem. Żałuje tego, co wtedy zrobiła. Elsa także opowiada Rodrigowi o tym, co się stało się lata temu. Pojedynek zazdrosnych mężów zakończył się ich śmiercią. Kobieta ma do siebie pretensje, że ujawniła bolesne fakty w sposób, który skrzywdził wiele osób. Wściekły Rafael kończy przyjęcie i wygania wszystkich gości. Mówi matce, że jej nienawidzi. Na wieść o niewierności swojej obecnej ukochanej, Onésimo opuszcza dom.

Emisja 19 listopada o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 92:

Apolonia chce umrzeć, by nie zawstydzać swoich dzieci. Chalo i Rafael są w szoku po tym, czego dowiedzieli się na przyjęciu urodzinowym. Idą się upić do El Huateque. Między braćmi dochodzi do spięcia z powodu Ines. Onésimo wyznaje Apolonii, że wciąż ją kocha i zapewnia, że będzie o nią walczył. Kobieta jest wzruszona jego postawą. Rodrigo nie może zaakceptować tego, że Aurora darzy uczuciem Rafaela. Mónica znowu czuje się źle.

Emisja 20 listopada o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 93:

Apolonia dziękuje Aurorze, że po odkryciu niepochlebnych faktów na jej temat dziewczyna nie odwróciła się od niej. Rodrigo i Rafael rozmawiają o błędach swoich rodziców. Ojciec Basilio stwierdza, że dawne urazy Elsy powstrzymują ją przed tym, by była szczęśliwa. Mieszkańcy uważają, że powodem niespodziewanego zakończenia przyjęcia stało się ujawnienie związku Onésima, któremu sprzeciwili się synowie kobiety. Elsa bezskutecznie przeprasza Apolonię za swoje zachowanie.

Emisja 21 listopada o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 94:

Chalo pyta Apolonię, kto jest jego biologicznym ojcem. Kobieta nie wie, co mu odpowiedzieć. Młodzieniec stwierdza, że zawsze traktowała go inaczej. Rodrigo chce pomóc chłopakowi w ustaleniu, czy są ze sobą spokrewnieni. Aurora myśli o rozmowie z byłym partnerem i zwierza się księdzu ze swoich uczuć. Znajduje też list od Andresa ukryty w biurku Apolonii. Mimo ostrzeżeń, Mónica nadal pije napój wywołujący chorobę, który sporządziła Macrina.

Emisja 22 listopada o godz. 11:00 w TV4


Opracowano na podstawie materiałów TV4

79 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page