top of page

"Przeklęta": Na łasce wroga

W odcinkach 100-114 telenoweli "Przeklęta": Aurora i Rodrigo wracają do siebie. Mónica obmyśla jednak kolejną intrygę, która ponownie rozdziela zakochanych. Obsesyjnie zakochana kobieta planuje podstępem zaciagnąć Rodriga przed ołtarz. W życiu Aurory ponownie pojawia się jej ciotka Brigida. Macrina strzela do Severa. Emisja w dniach od 2 do 6 grudnia 2019 o godz. 09:00 w TV4.


ODCINEK 100:

Aurora i Rodrigo spotykają się nad jeziorem. Zakochani rozmawiają o wszystkim, co przeszli i myślą o swoim ślubie. Idą też na grób rodziców dziewczyny, gdzie chłopak oświadcza się, prosząc o błogosławieństwo zmarłych. Elsa jest zaskoczona ich nagłym powrotem do siebie. Felipe zamawia nowe testy dla Mónici, które mają pomóc ukryć jej kłamstwo o chorobie. Mężczyzna nie chce nikogo oszukiwać, ale boi się ujawnienia kompromitującego filmu, którym dysponuje szantażystka.

Emisja 2 grudnia o godz. 09:00 w TV4


ODCINEK 101:

Mónica wpada w furię, gdy dowiaduje się o tym, co zaszło między Aurorą a jej wymarzonym chłopakiem. Przyznaje się do uczucia, jakim go darzy i mówi, że chce umrzeć przed jego ślubem z inną. Aurorze jest żal chorej do tego stopnia, że jest zdecydowana sprawić, by była ona z Rodrigiem. Ojciec Basilio radzi jej, by nie poświęcała swojego związku. Felipe kłamie, że Mónice zostało tylko kilka miesięcy życia.

Emisja 2 grudnia o godz. 10:00 w TV4


ODCINEK 102:

Macrina mówi Severowi, że wszystkie jego plany zawiodły i jedyną szansą na rozdzielenie Aurory i Rodriga jest rzekoma choroba Mónici. Elsie nie podoba się pomysł z rychłym ślubem syna, ale chłopak powiadamia ją, że ceremonia odbędzie się nawet bez błogosławieństwa matki. Rafael zwierza się Boni, że kocha tylko Aurorę. Rodrigo widzi ich i błędnie bierze dziewczynę ze swoją wybranką.

Emisja 2 grudnia o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 103:

Aurora mówi swojemu partnerowi, że nie może wyjść za niego za mąż. Zacięci rywale, Rafael i Rodrigo, postanawiają stoczyć pojedynek. Dochodzi do bójki, którą próbują powstrzymać mieszkańcy miasteczka. Aurora jest zła na obu mężczyzn i nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Z powodu ich sprzeczki dziewczyna przegapia egzamin na studia. Boni spóźnia się do pracy. Epifania znika bez śladu.

Emisja 3 grudnia o godz. 9:00 w TV4


ODCINEK 104:

Mónica przyznaje się przed wszystkimi, że kocha Rodriga. Informacja smuci Luisa. Boni martwi się o Rafaela. Aurora spotyka swoją ciotkę Brygidę, i jej nowego męża, Luca. Dziewczyna opuszcza hacjendę Apolonii. Rozpoczyna też nową pracę. Camilo zatrudnił ją jako kelnerkę w swoim lokalu. Zaniepokojony Jerónimo rozpoczyna poszukiwania Epifanii. Severo powiadamia Macrinę, co wydarzyło się podczas pojedynku.

Emisja 3 grudnia o godz. 10:00 w TV4


ODCINEK 105:

Camilo wyjaśnia Aurorze, na czym polega jej praca. Rodrigo dowiaduje się o poczynaniach swojej byłej partnerki. Spotyka ją w barze. Chłopak zamierza się upić. Do lokalu przychodzi też Rafael. Po pewnym czasie rywale zaczynają się kłócić. W końcu Jerónimo zabiera Rodriga do domu, gdzie zajmuje się nim Mónica. Chalo opiekuje się Rafaelem. Onésimo chce zawrzeć formalny związek z Apolonią.

Emisja 3 grudnia o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 106:

Mónica wykorzystuje nietrzeźwy stan Rodriga i spędza z nim noc. Następnego ranka chłopak żałuje tego, co się między nimi wydarzyło. Dziewczyna manipuluje swoim wybrankiem i udaje jej się go przekonać do tego, by z nią był. Aurora dowiaduje się o ich związku. Tymczasem Brigida zamierza sprawić, by dziewczyna nie mogła zrealizować swoich marzeń. Podstępem próbuje zabrać wszystkie jej oszczędności. Pomaga jej Luca.

Emisja 4 grudnia o godz. 9:00 w TV4


ODCINEK 107:

Camilo mówi Aurorze o swoich planach wobec niej, ale nie chce ona więcej słyszeć o miłości i zapowiada, że jej praca u mężczyzny nie będzie trwała długo. Daje swoje oszczędności ciotce. Nie ma pojęcia, że padła ofiarą spisku. Luis proponuje Boni, by pojechała z nim do Meksyku. Testy DNA wykazały, że Chalo i Rodrigo nie są spokrewnieni. Mónica myśli, że wreszcie pozbyła się rywalki i może się skupić na swoim ślubie, do którego musi nakłonić partnera.

Emisja 4 grudnia o godz. 10:00 w TV4


ODCINEK 108:

Rodrigo nie czuje się komfortowo z czułością, którą darzy go Mónica. Dionisio włamuje się do pokoju Aurory i próbuje ją zgwałcić. Dochodzi do bójki, w której uczestniczy też Gloria. Szarpanina kończy się śmiercią mężczyzny. Plotka o zdarzeniu szybko dociera do mieszkańców miasta, którzy oskarżają dziewczynę o morderstwo. Sevro proponuje jej ucieczkę. Macrina pojawia się na posterunku policji razem z rozwścieczonym tłumem, który chce doprowadzić do publicznego linczu Aurory.

Emisja 4 grudnia o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 109:

Gloria przebywa w szpitalu po incydencie z Dionisiem. Stan kobiety jest ciężki. Severo pomaga ukryć się Aurorze przed żądnym samosądu tłumem. Dziewczyna obawia się go, ale nie ma innego wyjścia. Musi zaufać wybawcy. Miejscem jej pobytu okazuje się jaskinia. Elsa powiadamia syna o dramatycznym zdarzeniu. Gdy Aurora przychodzi do domu Severa, niespodziewanie spotyka tam Rodriga.

Emisja 5 grudnia o godz. 9:00 w TV4


ODCINEK 110:

Aurora pyta Rodriga o Glorię. Kobieta obudziła się, ale nic nie pamięta. Dziewczyna znajduje listy Severa do jego matki i zaczyna go rozumieć. Mężczyzna jest ranny. Aurora martwi się o niego. Zabiera go do szpitala. Rafael i Rodrigo znowu się ze sobą sprzeczają. Onésimo konfrontuje się z Macriną. Felipe dowiaduje się o związku Mónici z Rodrigiem. Dziewczyna nadal go szantażuje.

Emisja 5 grudnia o godz. 10:00 w TV4


ODCINEK 111:

Uczestnicy zdarzenia, wskutek którego zginął Dionisio, składają swoje zeznania. Aurora opiekuje się Severem. Onésimo próbuje ją przekonać, by schroniła się gdzie indziej. Daje jej też broń i telefon. Dziewczyna znajduje korespondencję Severa z Carmen. Luca zwierza się Corinie, że chce zostawić Brygidę i znaleźć kobietę, która go pokocha. Epifania oznajmia Apolonii, że następnego dnia zamierza opuścić miasto.

Emisja 5 grudnia o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 112:

Aurora czyta jeden z listów Severa. Jej matka napisała w nim, że kocha Anselma i zamierza go poślubić. Mężczyzna jest wściekły, gdy znajduje intruza w swoim sanktuarium. Opowiada o dawnej miłości i rywalu, który ukradł mu ukochaną, a nawet jej ciało. Napój Macriny poważnie szkodzi Mónice. Zielarka daje jej nową substancję, która ma naprawić spustoszenie wyrządzone w jej organizmie oraz uśmierzyć ból. Elsa czuje się winna z powodu wyjazdu Epifanii.

Emisja 6 grudnia o godz. 9:00 w TV4


ODCINEK 113:

Aurora pomaga Severowi odmienić jego wygląd i przekonuje mężczyznę, by regularnie zażywał leki. Mónica przymierza pierścionek zaręczynowy byłej dziewczyny Rodriga. Mówi mu również, że pragnie własnej śmierci, ponieważ nigdy nie odwzajemni on jej uczucia. Desperatka wymyśla kolejne kłamstwo, które związane jest z jej udawaną chorobą. Luca planuje przyszłość z Maximiną, ale na jego drodze staje też Corina. Zrywa on z Brygidą, ponieważ jest zmęczony sposobem, w jaki go ona traktuje.

Emisja 6 grudnia o godz. 10:00 w TV4


ODCINEK 114:

Aurora próbuje przekonać Severa, aby wybaczył on jej rodzicom. Mónica upiera się przy tym, że wkrótce umrze i pragnie odejść jako żona Rodriga. Chłopak zgadza się na ślub. Następnego dnia Felipe ma oznajmić wszystkim, że jej stan zdrowia uległ nagłej poprawie. Aurora idzie do Macriny. Splot wydarzeń sprawia, że zielarka strzela do Severa i próbuje zaprószyć ogień. Na miejscu zjawia się Rodrigo.

Emisja 6 grudnia o godz. 11:00 w TV4


Opracowano na podstawie materiałów TV4

270 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page