top of page

"Przeklęta": Odrzucony

W odcinkach 67-71 telenoweli "Przeklęta": Elsa obraża Aurorę w domu Apolonii. Rodrigo odkrywa kłamstwa Pilar. Mónica martwi się, że Aurora i Rodrigo mogą do siebie wrócić. Aurora oznajmia ukochanemu, że już nigdy nie będą razem. Emisja w dniach od 14 do 18 października 2019 roku o godz. 11:00 w TV4.


ODCINEK 67:

Onésimo mówi Elsie, że będzie kontynuował śledztwo w sprawie kradzieży jej biżuterii, ponieważ Aurorze zależy, żeby udowodnić swoją niewinność. Kobieta pojawia się w domu Apolonii i obraża byłą podopieczną. Nadia mówi Rodrigowi, że chciałaby stworzyć z nim szczęśliwy związek, ale chłopak odpowiada, że potrzebuje czasu, aby uleczyć rany. Dziewczyna decyduje się pojechać na kongres. Marco informuje Pilar, że nie może ryzykować swojej reputacji dla jej intrygi. Ines całuje Camila na oczach Chala i ogłasza, że się spotykają.

Emisja 14 października o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 68:

Aurora jest zdeterminowana, aby zapomnieć o swoim nieudanym związku i nie wstydzić się więcej niczego. Pilar prosi Rodriga o jeszcze jedną szansę. Marco przyznaje się przed nim, że pacjentka jest zdrowa. Chłopak demaskuje jej kłamstwo. Chalo pogrąża się w rozpaczy z powodu Ines. Kupuje alkohol i znika bez śladu. Wszyscy się o niego niepokoją. Rozpoczynają się poszukiwania młodzieńca. Jerónimo kłóci się z Epifanią, ponieważ kobieta twierdzi, że Aurora jest wiedźmą.

Emisja 15 października o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 69:

Jerónimo chce się rozstać z Epifanią. Rodrigo decyduje się porozmawiać z Aurorą. Kłócą się i wymieniają wzajemnymi oskarżeniami. Chłopak wyjaśnia, że jego i Nadię nic nie łączy. Mónica martwi się, że byli partnerzy mogą się pogodzić i obmyśla nowe intrygi, które mają doprowadzić do powstania kolejnych nieporozumień. Wykorzystuje do tego Rafaela, który wyrzuca Rodriga z hacjendy. Severo jest zły, gdy dowiaduje się, że ślepota Pilar okazała się kłamstwem.

Emisja 16 października o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 70:

Rodrigo dochodzi do wniosku, że mylił się co do Aurory. Rozmawia z księdzem i dowiaduje się o kłamstwach niedoszłego gwałciciela. Chłopak odnajduje Dionisia. Dochodzi do bójki. Aurora kłóci się z Xóchitl. Rafael rozdziela zdenerwowane dziewczyny. Zwierza się też Poncianowi, że się zakochał. Ines opowiada Boni o swojej córce. Chalo rozmawia zdradza przed duchownym swoje uczucia. Mónica mówi Elsie o tym, co wydarzyło się w mieście.

Emisja 17 października o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 71:

Ines jest wstyd, że nie zrobiła wystarczająco dużo, by odnaleźć swoją córkę. Jest jej też źle z tym, jak potraktowała swojego adoratora. Mónica stara się wzbudzić w Rodrigu wątpliwości co do jakości uczucia, którym darzy Aurorę. Stwierdza, że w ich związku nie było zaufania. Elsa nadal jest przeciwna dziewczynie. Jej syn ma zamęt w głowie. Próbuje rozmawiać z byłą partnerką, ale stwierdza ona, że po tym wszystkim, co przeszła, nic więcej już do niego nie poczuje.

Emisja 18 października o godz. 11:00 w TV4


Opracowano na podstawie materiałów TV4

185 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page