top of page

"Przeklęta": Pomocna dłoń

W odcinkach 62-66 telenoweli "Przeklęta": Dionisio usiłuje zgwałcić Aurorę, dziewczyna znajduje schronienie w hacjendzie Apolonii. Pilar pozoruje utratę wzroku, aby zdobyć Rodriga. Corina i Mónica domyślają się prawdy. Emisja w dniach od 7 października do 11 października 2019 roku o godz. 11:00 w TV4.


ODCINEK 62:

Camilo nie chce spotykać się z Ines po tym, jak dowiaduje się, że Aurora jest wolna. Macrina roznosi plotkę wśród mieszkańców miasta. Kobieta wmawia ludziom, że przeklęta dziewczyna rzuca urok na każdego mężczyznę, na którego spojrzy. Ponciano oferuje Aurorze, aby zatrzymała się w jego domu. Rodrigo i Nadia się całują. Onésimo zabiera torbę Aurory do laboratorium, aby sprawdzić, czyje odciski palców się na niej znajdują. Rodrigo mówi Pilar, że nigdy do niej nie wróci. Dziewczyna ślepnie.

Emisja 7 października o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 63:

Dionisio przychodzi do domu Ponciana i próbuje zgwałcić Aurorę. Wylewa ona na napastnika gorącą kawę i ucieka. Zgłasza też incydent na policję. Oskarżony mężczyzna stara się oczyścić z zarzutów. Gloria broni męża i wierzy, że Aurora ma konszachty ze złem. Xóchitl rozpowiada, że ślepota Pilar jest spowodowana urokiem, jaki z zemsty rzuciła na nią Aurora. Mónica i Corina wiedzą, że desperatka udaje, aby zwrócić na siebie uwagę byłego partnera.

Emisja 8 października o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 64:

Pilar jest smutna, ponieważ Nadia towarzyszy jej i Rodrigowi w drodze do Meksyku, gdzie jej nagłą przypadłość ma zbadać lekarz. Marco pomaga dziewczynie i nie ujawnia jej kłamstwa. Aurora przyjmuje ofertę zamieszkania u Apolonii. Gospodyni przestrzega Rafaela, żeby nie starał się on o względy nowej domowniczki. Jerónimo przyznaje się przed Elsą, że darzy Aurorę wyjątkowym uczuciem. Kobieta pyta go o jego życie osobiste. Onésimo spotyka adwokata Dionisia.

Emisja 9 października o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 65:

Adwokat Dionisia uspokaja swojego klienta i zapewnia, że pomoże mu uniknąć konsekwencji jego czynu. Elsa dowiaduje się, że była dziewczyna jej syna mieszka u Apolonii. Sądzi, że kobieta robi jej w ten sposób na złość. Pilar wykorzystuje swoją rzekomą ślepotę, żeby zbliżyć się do Rodriga. Mónica mówi Aurorze o rozwijającej się relacji między jej byłym partnerem a Nadią. Apolonia widzi w młodej Aurorze samą siebie. Boni jest smutna. Obawia się, że nowa mieszkanka domu Galiciasów stanie się obiektem zainteresowania Rafaela.

Emisja 10 października o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 66:

Macrina wpada w furię, gdy dowiaduje się, że rodzina Apolonii broni teraz jej wroga. Marco spiskuje z Pilar, jak ukryć prawdziwe wyniki badań dziewczyny, które wskazują na to, że jest zdrowa. Plan polega na tym, aby pokazać Rodrigowi dokumenty innego pacjenta. Epifania zachowuje się niegrzecznie w stosunku do Aurory, ale Apolonia prosi o szacunek dla swojego gościa. Xóchitl znajduje zioła, które Severo zostawił w sypialni Aurory i pod poduszką Pilar.

Emisja 11 października o godz. 11:00 w TV4


Opracowano na podstawie materiałów TV4

98 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page