top of page

"Przeklęta": Ponownie razem

W odcinkach 23-26 telenoweli "Przeklęta": Aurora i Rodrigo spędzają romantyczne chwile nad jeziorem. Elsa namawia Aurorę na kupno nowych ubrań i wizytę w salonie piękności. Macrina i Severo planują doprowadzić dziewczynę do obłędu. Emisja w dniach od 12 do 16 sierpnia o godz. 17:00 w TV4.


ODCINEK 23:

Pilar prosi Mónicę, aby nadal okłamywała Aurorę, że ona i Rodrigo są razem. Tymczasem chłopak zabiera ukochaną na przejażdżkę konną. Udają się do domu Anselma, gdzie dziewczyna mieszkała w dzieciństwie. Aurora zastanawia się, dlaczego ojciec nigdy nie powiedział jej, gdzie pochowana została jej matka. Posiadłość budzi rozmaite wspomnienia. Młodzi idą nad jezioro i spędzają miło wieczór. Rodrigo bezskutecznie próbuje pocałować swoją wybrankę. Ich powrót z wycieczki obserwuje niezadowolona Xóchitl.

Emisja 12 sierpnia o godz. 17:00 w TV4


ODCINEK 24:

Aurora przygotowuje śniadanie dla rodziny Rodriga. Elsa zabiera ją na zakupy, funduje nowe ubrania i jest dla niej życzliwa. Nie zgadza się, aby Mónica poszła z nimi. Rodrigo ostrzega Xóchitl przed spiskami przeciwko jego wybrance, w której jest coraz bardziej zakochany. Mónica jest wściekła, że jej plan zawodzi. Severo przyłapuje Macrinę na zbieraniu ziół. Luis próbuje poderwać Mónicę.

Emisja 13 sierpnia o godz. 17:00 w TV4

O

DCINEK 25:

Elsa pomaga Aurorze w nabraniu pewności siebie. Chce, aby dziewczyna czuła się dobrze na ulicach El Salado, pomimo negatywnego nastawienia ludzi, którzy wierzą w plotki na jej temat. Severo spiskuje z Macriną, co zrobić, aby Rodrigo i jego matka przestali chronić swoją podopieczną. Sprawiają, że pod wpływem podłożonych do sypialni dziewczyny substancji, śnią jej się koszmary. Przerażona budzi się z krzykiem. Wrogowie chcą sprawić, aby Aurora myślała, że jest pechowa. Planują też doprowadzić ją do szaleństwa.

Emisja 14 sierpnia o godz. 17:00 w TV4


ODCINEK 26:

Rodrigo i Elsa zachęcają Aurorę do wizyty u psychologa. Sądzą, że specjalista może jej pomóc w przepracowaniu traum z przeszłości. Dziewczyna zamierza porozmawiać z księdzem Basiliem. Mónica udaje, że została zraniona przez krowę, aby zwrócić na siebie uwagę Rodriga. Chłopak nabiera się na jej podstęp i odwozi ją do szpitala. Camilo uparcie chce zorganizować przyjęcie powitalne dla Aurory, mimo że nikt nie przyjmuje tego pomysłu z entuzjazmem. Xóchitl prześladuje dziewczynę.

Emisja 16 sierpnia o godz. 17:00 w TV4


Opracowano na podstawie materiałów TV4

24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV