top of page

"Przeklęta": Triumf miłości

W odcinkach 115-122 telenoweli "Przeklęta": Macrina ginie w płomieniach. Aurora spodziewa się dziecka Rodriga. Spadają na nią również inne, szokujące wiadomości. Emisja w dniach od 9 do 11 grudnia 2019 roku od godz. 9:00 w TV4.


ODCINEK 115:

Macrina ginie w ogniu. Severo w krytycznym stanie zostaje zabrany do szpitala. Okazuje się, że Aurora ma taką samą grupę krwi, co poszkodowany. Pozwala to na przeprowadzenie operacji. Wkrótce wychodzi również na jaw, że dziewczyna spodziewa się dziecka. Zamierza powiadomić Rodriga o ciąży, gdy tylko ranny mężczyzna poczuje się lepiej. Nie wie jednak, że jej ukochany wziął ślub z Mónicą.

Emisja 9 grudnia o godz. 9:00 w TV4


ODCINEK 116:

Mónica znowu czuje się źle. Severo potrzebuje kolejnego zabiegu. Mężczyzna dostaje wyniki testu DNA. Dowiaduje się z nich, że Aurora jest jego córką. Wyznaje jej wszystko, co zrobił przeciwko niej. Dziewczyna jest zdziwiona tym, co od niego usłyszała, ale mu wybacza i nie kryje do niego urazy za wyrządzone krzywdy. Kiedy poszkodowany próbuje jej też powiedzieć o ich bliskim pokrewieństwie, zostaje zabrany na salę operacyjną.

Emisja 9 grudnia o godz. 10:00 w TV4


ODCINEK 117:

Severo umiera. Jego prochy zostają pochowane obok matki Aurory. Dziewczyna zamierza porozmawiać z Rodrigiem o ich nienarodzonym dziecku, ale okoliczności sprawiają, że nie ma ku temu okazji. Wkrótce czekają ją dwie szokujące wiadomości. Dowiaduje się ona od Armanda, że zmarły mężczyzna był jej ojcem. Wychodzi również na jaw małżeństwo jej byłego chłopaka z Mónicą.

Emisja 9 grudnia o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 118:

Aurora nie chce zaakceptować faktu, że Severo był jej ojcem. Dowiaduje się też o jego bogactwie. Jest ona jedyną dziedziczką pokaźnego majątku. Brygida zostaje oszukana przez Luca. Siostrzenica oferuje je pomoc i pozwala zamieszkać w domu zmarłego. Ojciec Basilio prosi Rodriga, by porozmawiał z byłą partnerką. Mónica próbuje nie dopuścić do ich spotkania. Loli odkrywa, że jest córką Ines.

Emisja 10 grudnia o godz. 9:00 w TV4


ODCINEK 119:

Aurora rodzi synka, któremu daje na imię Rodrigo. Armando zabiega o jej względy. Onésimo i Apolonia biorą ślub. Mónica planuje zajść w ciążę. Sądzi, ze to jedyny sposób, by mąż w końcu ją pokochał. Rodrigo unika jednak intymnego kontaktu z dziewczyną i uznaje jej pomysł za szalony. Boni zaczyna spotykać się z Luisem. Epifania dzwoni do Elsy, by powiedzieć, że jej córka jest bardzo chora. Corina i Luca przebywają w Europie.

Emisja 11 grudnia o godz. 10:00 w TV4


ODCINEK 120:

Brigida prosi Aurorę o przebaczenie. Żałuje wszystkich złych rzeczy, które zrobiła przeciwko siostrzenicy. Mónica jest zła, gdy dowiaduje się, że jej rywalka ma syna. Felipe dysponuje lekiem, dzięki któremu ma zamiar pozbyć się szantażującej go manipulantki. Sprawy przybierają jednak nieoczekiwany obrót. Rodrigo jest bardzo zaniepokojony stanem zdrowia swojej matki. Mónica ma nadzieję, że Elsa nie poczuje się lepiej, ponieważ zna ona jej kłamstwa.

Emisja 11 grudnia o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 121:

Elsa jest nieprzytomna. Corina i Luca zostają aresztowani w Hiszpanii. Mónica dowiaduje się, że ojcem dziecka Aurory jest Rodrigo. Desperatka konfrontuje się ze znienawidzoną rywalką. Intrygantka przyznaje, że dała jej takie samo lekarstwo jak te, które wywołało chorobę u Elsy. Oszustka zrzuca też Aurorę do wąwozu. Matka Rodriga odzyskuje przytomność i mówi synowi prawdę o jego żonie. Armando znajduje ranną Aurorę.

Emisja 12 grudnia o godz. 9:00 w TV4


ODCINEK 122 - OSTATNI

Aurora zostaje odwieziona do szpitala. Po drodze powiadamia Rodriga o tym, że ma z nim syna. Wkrótce zakochani biorą ślub. Mónica cały czas próbuje zniszczyć ich szczęście. Oszustka trafia jednak do więzienia i nie zagraża więcej młodym małżonkom. Aurora dedykuje Severowi nowo powstały ośrodek zdrowia. Rafael jest w związku z Nadią. Za zgodą Epifanii, Elsa zamierza poślubić Jerónima. Aurora i Rodrigo stają na ślubnym kobiercu.

Emisja 12 grudnia o godz. 10:00 w TV4


Opracowano na podstawie materiałów TV4

235 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page