top of page

"Przeklęta": Udawana choroba

W odcinkach 86-89 telenoweli "Przeklęta": Mónica prosi Macrinę, by za pomocą ziół wywołała u niej chorobę. Dziewczyna ma nadzieję, że w ten sposób zatrzyma przy sobie Rodriga. Dionisio ponownie napastuje Aurorę. Chalo i Ines wyznają sobie miłość. Emisja w dniach od 12 do 15 listopada 2019 roku o godz. 11:00 w TV4.


ODCINEK 86:

Rodrigo w głębi duszy liczy na to, że uda mu się odzyskać utraconą miłość. Aurora wyjaśnia Rafaelowi, że nie są razem, mimo że pozwolili uwierzyć w to jej byłemu partnerowi. Chalo dowiaduje się od Boni, że Ines go kocha. Mónica prosi Macrinę, by za pomocą ziół wywołała u niej chorobę, która sprawi, że Rodrigo będzie się nią opiekował. Znachorka ostrzega, że wiąże się z tym duże ryzyko. Dziewczyna jest jednak gotowa na wszystko, by przyciągnąć uwagę wymarzonego mężczyznę.

Emisja 12 listopada o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 87:

Camilo ma pretensje do Ines, że nie odbiera ona telefonu i nie chce z nim jechać do Acapulco. Mónica czuje się bardzo źle i ma drgawki. Rozmowa Aurory oraz Rodriga zamienia się w kłótnię o Nadię. Camilo spotyka Corinę. Zaprasza ją do baru, a potem proponuje wspólny wyjazd. Kobieta zgadza się towarzyszyć mu w podróży. Elsa zastanawia się, czy jest gotowa wybaczyć krzywdy, które spotkały ją w przeszłości. Rozmyśla o tym, czy da radę znowu kogoś pokochać.

Emisja 13 listopada o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 88:

Rafael proponuje Aurorze, że nauczy ją prowadzić samochód. Elsa i Rodrigo zabierają chorą Mónicę do lekarza. Ines dowiaduje się, że ojciec jej dziecka zostawił je w klasztorze. Okazuje się również, że zostało adoptowane. Chalo rozmawia z kobietą i przekazuje jej informację o jej rodzicach. Corina i Camilo dobrze bawią się razem w Acapulco. Zbliżają się do siebie. Rodrigo rozmawia z Aurorą na przyjęciu.

Emisja 14 listopada o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 89:

Ines nie poddaje się i ma nadzieję, że uda jej się zobaczyć z córką. Sabina zamierza jej pomóc w zlokalizowaniu dziecka. Nieszczęśliwa matka i Chalo wyznają sobie wzajemne uczucie. Mónica oraz Felipe spędzają razem noc. Dziewczyna nagrywa film z ich intymnego spotkania. Rodrigo przekazuje chorej, że wyniki jej badań są niepokojące. Aurora spotyka Dionisia, który usiłuje ją dotykać. Corina i Camilo wracają z podróży.

Emisja 15 listopada o godz. 11:00 w TV4


Opracowano na podstawie materiałów TV4

63 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Najnowsze

VOD

big-RubiTelevisa_strona.png

Polecamy w TV

bottom of page