top of page

"Przeklęta": Usidlony

W odcinkach 81-85 telenoweli "Przeklęta": Elsa wyrzuca Corinę z hacjendy oraz prosi Aurorę o wybaczenie. Onesimo aresztuje Dionisia. Rodrigo i Rafael zaciekle rywalizują o względy Aurory. Mónica próbuje wykorzystać pijanego Rodriga. Emisja w dniach od 4 do 8 listopada 2019 roku o godz. 11:00 w TV4.


ODCINEK 81:

Elsa żąda o Coriny wyjaśnień. Oskarżona ostatecznie przyznaje się do kradzieży biżuterii. Gospodyni wyrzuca ją z hacjendy. Rafael mówi Aurorze, że chce zasłużyć na jej miłość. Byli partnerzy zaczynają się kłócić. Sytuacja doprowadza do tego, że Rodrigo całuje i przytula Aurorę. Chłopak wdaje się w kolejną bójkę ze swoim rywalem, Rafaelem. Ojciec Basilio radzi Rodrigowi, żeby pogodził się z tym, że jego była dziewczyna może pokochać innego mężczyznę.

Emisja 4 listopada o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 82:

Elsa przyznaje, że niesłusznie oskarżyła o kradzież Aurorę i prosi ją o wybaczenie. Dziewczyna nie kryje urazy, mimo licznych krzywd, które spotkały ją ze strony kobiety. Matka Rodriga zwierza się Jerónimowi, że nadal czuje ulgę z tego powodu, że związek jej syna z przyjaciółką z dzieciństwa się skończył. Aurora mówi Apolonii, że jest szczęśliwa w jej domu, ponieważ może być w nim sobą. Onésimo aresztuje Dionisia, który został uznany za winnego.

Emisja 5 listopada o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 83:

Severo nakazuje prokuratorowi, żeby zrobił wszystko, co się da w sprawie Dionisia i nie dopuścił do zapadnięcia wyroku skazującego go na więzienie. Oskarżony wyznaje Aurorze, że ktoś wykorzystał go do tego, by zniszczył reputację dziewczyny. Mężczyzna nie chce jednak zdradzić, kto jest odpowiedzialny za intrygę. Epifania próbuje szantażować Apolonię. Mónica zamierza mieszkać w tym samym pokoju hotelowym, co Rodrigo. Elsa i Jerónimo rozmawiają o swoich uczuciach.

Emisja 6 listopada o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 84:

Aurora i Rafael spotykają się z Abundiem, który ma do sprzedania idealne stado. Nie wiedzą jednak, że Severo spiskuje ze sprzedawcą. Jerónimo próbuje pocałować Elsę. Kobieta zwierza się księdzu, że jest zakochana, ale boi się ponownej zdrady. Nie potrafi pogodzić się z przeszłością i wybaczyć Andresowi oraz Apolonii. Camilo zaczyna lekcje francuskiego z Coriną. Rodrigo i Rafael zaciekle rywalizują ze sobą podczas licytacji byka.

Emisja 7 listopada o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 85:

Rodrigo spotyka Aurorę i Rafaela. Severo dziękuje mu, że skrzywdził dziewczynę, której on sam nienawidzi. Mónica znajduje w barze pijanego chłopaka i wykorzystuje okazję, by być blisko niego. Dochodzi do pocałunku. Apolonia krzyczy na Epifanię. Chalo jest sfrustrowany. Aurora postanawia pomóc mu w zdobyciu potrzebnych informacji, ale nie jest to łatwe i po pewnym czasie wydaje się, że się to nie uda. Niespodziewanie Chalo odbiera telefon, z którego dowiaduje się więcej o córce Ines. Kobieta nie kocha natomiast Camila, ale jest zdeterminowana, aby z nim być.

Emisja 8 listopada o godz. 11:00 w TV4


Opracowano na podstawie materiałów TV4

81 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page