top of page

"Przeklęta": Walka o miłość

W odcinkach 72-76 telenoweli "Przeklęta": Jeronimo wyznaje Elsie swoje uczucia. Macrina i Severo robią wszystko, aby aurora została wyrzucona z hacjendy rodziny Galicia. Rodrigo próbuje odzyskać miłość Aurory. Emisja w dniach od 21 października do 25 października 2019 roku o godz. 11:00 w TV4.


ODCINEK 72:

Jerónimo wyznaje Elsie, że ją kocha i szanuje, ale opuści hacjendę, jeśli kobieta czuje się przez to urażona. Mężczyzna mówi Epifanii, że łączy go z nią tylko dziecko. Mónica zdradza Rodrigowi, że nie jest jego kuzynką i wymyśla historię o jego wuju. Spiskowcy, Severo i Macrina, świętują, że ich plan zniechęcenia wszystkich do Aurory wkrótce się powiedzie. Tymczasem pracownicy hacjendy znajdują martwą krowę i skarżą się Apolonii, że to wina przekleństwa Aurory.

Emisja 21 października o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 73:

Epifania mówi Aurorze, że nieszczęścia, które dotykają ostatnio ludzi są jej winą i skończyłyby się, gdyby opuściła ona miasto. Apolonia rozmawia z pracownikami. Tłumaczy im, że krowa musiała zjeść coś szkodliwego i żąda, aby nie powtarzali nieprawdziwych informacji. Aurora jest wdzięczna kobiecie za to, że ją broni. Rodrigo informuje dziewczynę, że wciąż ją kocha. Próbuje się do niej zbliżyć, ale jego wybranka zachowuje się w nieoczekiwany sposób - bierze do ręki nóż i stwierdza, że potrafi obronić się przed każdym. Rafael wyznaje Aurorze swoje uczucia.

Emisja 22 października o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 74:

Aurora mówi Rafaelowi, że podejrzewa Severa o otrucie krowy. Ksiądz Basilio zapowiada, że przyjdzie do hacjendy z wizytą, aby ją pobłogosławić. Rodrigo walczy o utraconą miłość. Zaniepokojona takim obrotem sprawy Mónica podpuszcza Aurorę, żeby udawała ona, że jest zainteresowana Rafaelem, by pozbyć się Rodriga. Dziewczyna nie zamierza jednak kłamać. Jej były partner uparcie próbuje odzyskać jej względy. Wysyła Aurorze kwiaty. Między rywalami dochodzi do konfrontacji.

Emisja 23 października o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 75:

Rodrigo mówi Elsie, że zrobi wszystko, by odzyskać Aurorę. Matka proponuje synowi wycieczkę do Afryki. Chłopak próbuje wręczyć swojej sympatii medalion i wysyła jej list miłosny. Rafael stara się trzymać go z dala od dziewczyny. Wyznaje jej też, że planuje otworzyć interes. Onésimo odkrywa przed Apolonią swoje uczucie wobec niej. Chalo dowiaduje się od Boni, że Ines jest w nim zakochana i nie interesuje jej Camilo. Aurora rozwiązuje problem w hacjendzie, co nie podoba się Macrinie.

Emisja 24 października o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 76:

Aurora czyta list od Rodriga. Zdeterminowany chłopak postanawia pisać do niej codziennie. Elsa proponuje dziewczynie, że zapłaci za jej studia, byle opuściła ona miasto i nie dręczyła więcej jej syna. Aurora dziękuje Apolonii za wsparcie i prosi Mónicę, by przekazała Elsie, że więcej nie zobaczy się ona z Rodrigiem. Boni wypytuje Ines o jej córkę. Ksiądz Basilio rozmawia z Xóchitl. Severo ma nowy pomysł, jak pogrążyć swojego wroga.

Emisja 25 października o godz. 11:00 w TV4


Opracowano na podstawie materiałów TV4

119 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

תגובות


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page