top of page

"Przeklęta": Zdemaskowana

W odcinkach 77-80 telenoweli "Przeklęta": Corina i Severo zatruwają mleko w hacjendzie Elsy. Dionisio oskarża Aurorę o napad. Mónica i Rodrigo zbliżają się do siebie, co podoba się Elsie. Na jaw wychodza kradzieże, których dopuszczała się Corina. Emisja w dniach od 28 do 31 października 2019 roku o godz. 11:00 w TV4.


ODCINEK 77:

Corina powiadamia Severa, że jeśli szybko czegoś nie zrobią, Elsa zacznie ponownie sprzedawać mleko i jej biznes nie zbankrutuje. Spiskowcy podrzucają specjalne leki, by zatruć produkt. Mónica przekonuje Aurorę, żeby nie czytała listów od Rodriga. Corina kradnie rzeczy z sypialni Elsy. Nie wie, że zainstalowane w pomieszczeniu kamery nagrywają jej poczynania. Rafael ma nadzieję, że kiedyś uda mu się być dla Aurory kimś więcej niż tylko przyjacielem.

Emisja 28 października o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 78:

Aurora i Dionisio idą na komisariat. Zostają przesłuchani w sprawie próby gwałtu. Dziewczyna jest zaskoczona zeznaniami napastnika, który wniósł pozew o napad. W jego wersji zdarzenia to ona jest winna. Rodrigo próbuje bronić ofiary, ale między nim a Rafaelem robi się napięta atmosfera. Apolonia uświadamia chłopakowi, że się spóźnił i nie było go przy ukochanej wtedy, gdy najbardziej go potrzebowała. Rodrigo nie umie poradzić sobie ze stratą. Prosi księdza o pomoc.

Emisja 29 października o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 79:

Apolonia jest zła, widząc Onésima w restauracji razem z Coriną. Aurora zachęca pracowników hacjendy do współpracy i ma pomysł na nowy biznes, jakim jest produkcja domowych serów. Ojciec Basilio prosi dziewczynę, by porozmawiała z Rodrigiem. Rafael pomaga jej w kuchni, ponieważ Epifania zrzuciła na nią wszystkie obowiązki. Mónica przytula się do Rodriga. Jerónimo mówi Epifanii, że będzie kochał Elsę do końca życia, nawet jeśli kobieta nigdy nie odwzajemni tego uczucia.

Emisja 30 października o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 80:

Rodrigo prawie całuje Mónicę, ale w ostatniej chwili zmienia zdanie. Elsa cieszy się, że dziewczyna zbliżyła się do jej syna. Intrygantka za wszelką cenę chce zachować swoją pozycję w oczach rywalki. Ponownie ucieka się do kłamstwa. Apolonia radzi Aurorze, żeby rozmówiła się z byłym partnerem. Onésimo i Rodrigo oglądają wideo z monitoringu, na którym widać, jak Corina kradnie rzeczy z szuflady Elsy. Prawda o złodzieju wychodzi na jaw. Gloria stara się odejść od Dionisia. Ponciano oferuje jej pomoc.

Emisja 31 października o godz. 11:00 w TV4


Opracowano na podstawie materiałów TV4

117 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV