top of page

"Przysięga": Cavidan atakuje Hikmeta!

W odcinkach 140-144 telenoweli "Przysięga": Kemal wciąż podejrzewa, że Narin ma romans z Ersinem. Hikmet dowiaduje się prawdy o intrygach Cavidan i Cemre. Emisja w dniach od 30 marca do 3 kwietnia 2020 roku o godz. 16:05 w TVP1.


ODCINEK 140:

Emir zabiera Reyhan do krainy swojego dzieciństwa. Tam potrafi się wyciszyć i odpocząć. Nikt nie może uwierzyć w winę Hikmeta. Choć jego dzieci mają wątpliwości. Kemal wciąż podejrzewa, że Narin ma romans z Ersinem. Za to Narin postanawia udowodnić Oyi, że Ersin to naciągacz. W końcu Hikmet zbiera rodzinę i przekazuje jej straszną wiadomość.

Emisja 30 marca o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 141:

Emir przeżywa słowa ojca. Czuje się zdradzony i oszukany. Tylko Reyhan domyśla się, że Hikmet z jakiegoś powodu nie mówi prawdy. Cavidan postanawia działać na własną rękę, bo podejrzewa, że Hikmet coś knuje. Wysyła Cemre do domu Muhittina. Reyan przepytuje Cavidan o jej przeszłość.

Emisja 31 marca o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 142:

Kiedy Cemre wchodzi do domu Muhittina, zastaje tam Hikmeta. Emir wciąż nie wie, czy ma wierzyć matce, czy ojcu. Spokój przynosi mu jedynie obecność Reyhan. Kemal dowiaduje się prawdy o Ersinie od Taciego. Suna jedzie się leczyć do kliniki. Hikmet odwiedza Muhittina, który wyznaje mu prawdę.

Emisja 1 kwietnia o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 143:

Emir z Reyhan zostawiają Sunę w Ośrodku. Narin zjawia się w firmie Kemala. Yonca wzywa ochronę. Hikmet prosi syna, by jak najszybciej wrócił do domu. Chce ogłosić ważną wiadomość. Cavidan boi się, że prawda wyjdzie na jaw. Postanawia rozmówić się z mężem. Narin po raz kolejny jest rozczarowana zachowaniem Kemala. Stan Hikmeta zagraża jego życiu.

Emisja 2 kwietnia o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 144:

Zaniepokojona Melike zjawia się w szpitalu. Cavidan podejrzewa, że ktoś widział, jak zaatakowała Hikmeta. Postanawia odnaleźć tę osobę. Yonca zwierza się Cemre ze swoich sercowych rozterek. Narin unika konfrontacji z Kemalem. Emir zawiadamia Kemala o wypadku.

Emisja 3 kwietnia o godz. 16:05 w TVP1


Opracowano na podstawie materiałów TVP


Oglądaj "Przysięgę" również w ofercie serwisu TVP VOD - więcej


111 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page