top of page

"Przysięga": Cavidan próbuje zabić Reyhan!

W odcinkach 202-206 telenoweli "Przysięga": Nigar żąda od Cavidan więcej pieniędzy. Reyhan i Emir zbliżają sie do siebie. Cavidan próbuje zabić znienawidzoną synową. Emisja w dniach od 29 czerwca do 3 lipca 2020 roku o godz. 16:05 w TVP1.


ODCINEK 202:

Emir jest zaskoczony telefonem Cemre, która chce mu coś wyznać, ale rozłącza się. W domu znajomego dochodzi do napadu. Reyhan znów przeżywa traumę. Cavidan odwiedza Talaza i przetrzymywaną Cemre. Dziewczyna ją atakuje. Nigar żąda od Cavidan więcej pieniędzy. Cavidan czuje się w potrzasku. Emir i Reyhan bardzo zbliżają się do siebie.

Emisja 29 czerwca o godz. 16:05 w TVP1ODCINEK 203:

Cavidan jest oburzona słysząc, że Reyhan śpi w pokoju Emira. Nigar nie może się doczekać obiecanych pieniędzy. Cavidan podsłuchuje rozmowę syna z Zaferem. Kemal, ostrzeżony przez prawnika, bezskutecznie próbuje skontaktować się z Narin. Cavidan jest o krok od zamordowania Reyhan.

Emisja 30 czerwca o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 204:

Cavidan odzyskuje pewność siebie, kiedy udaje jej się przechytrzyć Nigar. Prawnik nie daje Kemalowi nadziei, ale Narin jest innego zdania. Talaz informuje Yoncę, że wszystko poszło zgodnie z planem. Pracownica opieki społecznej nie daje się przekonać małżonkom. Reyhan dowiaduje się o wypadku Emira. Nie wie, że Emir pożyczył motor przyjacielowi. Masal przypomina ojcu o planowanej w weekend wyprawie na ryby.

Emisja 1 lipca o godz. 16:05 w TVP1ODCINEK 205:

Emir dowiaduje się, że Reyhan nie jada już w domu. Jest tym zaskoczony i złości się. Cemre musi usługiwać Talazowi. Próbuje się buntować, ale Talaz uświadamia jej, że została sama i ma tylko jego. Cavidan postanawia pozbyć się Reyhan raz na zawsze. Jest wściekła, że Emir znów interesuje się byłą żoną. Kemal szykuje się do walki w sądzie o córkę.

Emisja 2 lipca o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 206:

Na procesie w sprawie opieki nad Masal zapada wyrok. Reyhan zaczyna dokładnie oglądać nagranie od Cemre. Odnosi wrażenie, że to nie Emir strzela. Podejrzewa, że nagranie jest sfałszowane, ale nie ma pewności. Emir prosi Zeynep o pomoc. Chce, żeby Reyhan znów siadała ze wszystkimi do posiłków. Reyhan próbuje się dodzwonić do Cemre, ale bezskutecznie.

Emisja 3 lipca o godz. 16:05 w TVP1


Opracowano na podstawie materiałów TVP


933 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV