top of page

"Przysięga": Cavidan w popłochu

W odcinkach 188-191 telenoweli "Przysięga": Cavidan publicznie poniża Reyhan. Kemal czuje, że coraz bardziej przywiązuje się do Narin. Emisja w dniach od 8 do 12 czerwca 2020 roku o godz. 16:05 w TVP1.


ODCINEK 188:

Cemre postanawia zrobić niespodziankę Emirowi i zaprasza do rezydencji przyjaciół. Narin boi się, że Kemal pojechał na spotkanie z Talazem. Cavidan publicznie poniża Reyhan. Emir jest oburzony zachowaniem Cemre. Kemal zaczyna poszukiwania mieszkania dla Narin. Emir postanawia płacić Reyhan za opiekę nad jego ojcem, ale dziewczyna zwraca kopertę z pieniędzmi. Reyhan wysyła SMS do Cavidan.

Emisja 8 czerwca o godz. 16:05 w TVP1ODCINEK 189:

Emir rozmawia ze swoją matką chrzestną o Reyhan. Kobieta wyjaśnia mu, że nie powinien maltretować byłej żony. Cavidan jest przerażona, kiedy dostaje wiadomość. Postanawia działać. Kemal szuka rozwiązania na wspólne życie z Narin. Wynajmuje mieszkanie w pobliżu i musi dać Narin klucze.

Emisja 9 czerwca o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 190:

Cavidan łamie sobie głowę nad tym, kto ją szantażuje. Podejrzewa wszystkich. Kemal czuje, że musi się pozbyć Narin z domu, bo za bardzo się do niej przywiązuje, podobnie jak Masal. Narin nie może zrozumieć, dlaczego Kemal nie chce jechać z córką na wycieczkę. Uświadamia mu, że praca jest dla niego ważniejsza niż córka. Yonca umawia się na spotkanie z Talazem.

Emisja 10 czerwca o godz. 16:05 w TVP1ODCINEK 191:

Cavidan, nie mogąc tolerować kolejnej wpadki Nigar, wyrzuca ją z pracy. Emir zaprasza Reyhan do wspólnego stołu. Cevidan wykorzystuje sytuację, by po raz kolejny zaatakować byłą synową. Narin radzi Reyhan, by poszukała pracy. Potem w ostatniej chwili dołącza do wycieczki z Kemalem i Masal. Jej mąż jest pod wrażeniem więzi, jaką zbudowała z dzieckiem.

Emisja 12 czerwca o godz. 16:05 w TVP1


Opracowano na podstawie materiałów TVP


139 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page