top of page

"Przysięga": Grzechy matki

W odcinkach 96-99 telenoweli "Przysięga": Reyhan jest zazdrosna o Cemre. Emir próbuje zmusić żonę, by wyznała mu miłość. Wkrótce para zostaje napadnięta, a Emir trafia do szpitala, gdzie dowiaduje się o niegodziwościach popełnionych przez swoją matkę. Emisja w dniach od 28 do 31 stycznia 2020 roku o godz. 16:05 w TVP1.


ODCINEK 96:

Emir próbuje udobruchać rozżaloną Reyhan. Kemal zawiadamia Yoncę, że przez tydzień będzie za granicą. Taci, przyparty do muru, opowiada Leyli, dlaczego jej ojciec nie znosi Kemala. Emir zwierza się niani ze swoich rozterek. Leyla nie przekazuje ojcu dokumentów, które dostała od Kemala. Emir zabiera nianię Hatice do szpitala. Suna namawia Reyhan, żeby zatrzymała Emira.

Emisja 28 stycznia o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 97:

Reyhan jest zazdrosna o Cemre. Emir próbuje zmusić żonę, by wyznała mu miłość. Wyjazd w odludne miejsce nie zmienia nastawienia Reyhan. Podczas wędrówki po lesie Emir wpada do głębokiego dołu. Cemre dzwoni do Suny w sprawie Emira. Ludzie napotkani w lesie próbują okraść Reyhan. Dochodzi do bójki.

Emisja 29 stycznia o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 98:

Emir i Reyhan spędzają noc w lesie, przy ognisku. Dużo rozmawiają. Emir próbuje się dowiedzieć, dlaczego Reyhan milczy w trudnych chwilach. Rano napadają na nich zbiry, Emir jest ranny. Kemal postanawia zabrać Leylę i Masal na wakacje. O jego pomyśle dowiaduje się Talaz i wpada w szał. Cemre siedzi w areszcie za napad na obcą kobietę. W celi poznaje pewną dziewczynę o imieniu Manolya.

Emisja 30 stycznia o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 99:

Emir zostaje na obserwacji w szpitalu przez całą noc. Pilnuje go tam Reyhan, która jest zazdrosna o pacjentkę leżącą obok Emira. Ta kobieta flirtuje z nim. Kemal próbuje porozmawiać z Leylą o wyjeździe na wakacje, ale dziewczyna go unika. Ojciec grozi jej, że zabije Masal, jeśli ona w końcu nie zrezygnuje z pracy u Kemala. Zmusza ją do wzięcia udziału w napadzie. Emir podsłuchuje rozmowę z której dowiaduje się o wszystkich niegodziwościach popełnionych przez Cavidan.

Emisja 31 stycznia o godz. 16:05 w TVP1


Opracowano na podstawie materiałów TVP


"Przysięga" (Yemin) telenowela, 44 min, Turcja, 2019; Reżyseria: Ayhan Özen, Serkan Mut; Scenariusz: Nazmiye Yilmaz; Obsada: Özge Yagiz, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Berkant Müftüler, Gül Arcan, Ali Dereli, Tugce Ersoy i inni.

277 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page