top of page

"Przysięga" – Odcinki 254-258: Reyhan poznaje swoją siostrę!

W odcinkach 254-258. telenoweli "Przysięga": Reyhan dowiaduje się, że jej siostra żyje. Dochodzi do spotkania obu kobiet. Emisja w dniach od 14 września do 18 września 2020 roku o godz. 16:05 w TVP1.

ODCINEK 254:

Emir rozmawia z młodą kobietą, którą uważa za siostrę Reyhan. Dziewczyna bierze go za wariata i nie chce słuchać jego wyjaśnień. Erhan jednak przychodzi na kolację do domu Narin i Kemala. Narin jest zła i nie wie, jak się zachować. Za to Oya i Sehriye są zachwycone gościem. Sefer postanawia powiedzieć prawdę Emirowi o tym, co zrobiła Nigar. Emir całą sprawę oddaje w ręce Reyhan.

Emisja w poniedziałek 14 września o godz. 16:05 w TVP1ODCINEK 255:

Erhan, będąc z wizytą w domu Kemala, szuka okazji, by porozmawiać z Narin na osobności. Reyhan zwraca Cavidan zaginiony pierścionek. Emir prosi żonę, by opowiedziała mu o siostrze. Reyhan pokazuje zdjęcie małej Gulsum. Erhan opowiada Oyi i Kemalowi o swojej wielkiej miłości z Azerbejdżanu. Reyhan dowiaduje się o odkryciu Emira.

Emisja we wtorek 15 września o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 256:

Reyhan jest wstrząśnięta, ale nie chce uwierzyć, że jej siostra żyje. Kemal bardzo troszczy się o Narin i za namową Erhana zabiera żonę na badania do szpitala. Emir opowiada matce czego dowiedział się o Gulsum. Złodziej wyrywa torebkę Narin i rani Erhana. Emir zawozi Reyhan do Gulsum. Taci prosi Sunę o wyjaśnienia.

Emisja w środę 16 września o godz. 16:05 w TVP1ODCINEK 257:

Reyhan rozmawia z Gulsum i próbuje ją przekonać, że są siostrami. Dziewczyna nie chce jej znać. Reyhan jest załamana i wszyscy ją pocieszają, oprócz Cavidan. Suna mówi Taciemu, że rodzina nie pozwala jej na spotkania z nim, choć przyczyna jest zupełnie inna. Narin i Kemal są przy rannym Erhanie w szpitalu. Narin spotyka koleżankę z Azerbejdżanu. Prosi, żeby nie mówiła nic Kemalowi o jej przeszłości. Kemal wciąż się zastanawia, co Narin przed nim ukrywa.

Emisja w czwartek 17 września o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 258:

Gulsum ma długi u mafii. Emir i Reyhan pomagają je spłacić, choć dziewczyna wciąż nie chce ich widzieć. Reyhan nie zamierza rezygnować z siostry, którą odnalazła po latach. Erhan płaci koleżance Narin, która pomaga mu w odzyskaniu serca Narin. Kemal bardzo serdecznie przyjmuje w domu Erhana. Narin ma wyrzuty sumienia, że źle traktuje Erhana, choć on nigdy jej nie porzucił.

Emisja w piątek 18 września o godz. 16:05 w TVP1


139 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page