top of page

"Przysięga": Omdlenie Reyhan

W odcinkach 168-172 telenoweli "Przysięga": Oya zaczyna dostrzegać dwulicowość Cemre i Cavidan. Zeynep cierpi z powodu odejścia Reyhan oraz gróźb Cavidan. Reyhan mdleje na ulicy. Emisja w dniach od 11 do 15 maja 2020 roku o godz. 16:05 w TVP1.


ODCINEK 168:

Emir nie umie pocieszyć Zeynep, która boi się o swoją przyszłość. Cavidan próbuje zbliżyć się do syna, ale on wciąż powtarza, że chce być sam. Po rozwodzie, Reyhan wraca do rezydencji pożegnać się z wujem i zabrać swoje rzeczy. Oya zaczyna dostrzegać dwulicowość Cemre i Cavidan.

Emisja 11 maja o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 169:

Kemal i Narin martwią się o Emira i Reyhan. Kemal bardzo wspiera bratanka. A Narin przejmuje się zdrowiem i stanem Reyhan. Emir idzie na ważne spotkanie z rosyjskim biznesmenem. Chodzi o ważną umowę. Biznesmen nie jest zadowolony z powodu jego zachowania. Zeynep cierpi z powodu odejścia Reyhan, a także przez groźby Cavidan.

Emisja 12 maja o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 170:

Narin przypadkowo ratuje sytuację na spotkaniu Kemala z rosyjskim biznesmenem. Zaprasza go razem z żoną do domu. Kemal jest pod wrażeniem. Reyhan cierpi w samotności. Zeynep ma kłopoty w szkole i ucieka. Prosi Reyhan, żeby pozwoliła jej zamieszkać z nią. Emir wciąż wspomina ukochaną. Chce do niej jechać.

Emisja 13 maja o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 171:

Emir, pod pretekstem odebrania Zeynep, zjawia się w nowym domu Reyhan. Dziewczynka nie chce wracać do rezydencji. Suheyla odwiedza chorego Hikmeta. Sefer zawiadamia Emira, że Reyhan odprowadziła Zeynep. Yuri prosi Narin o wyjątkową przysługę. Reyhan traci przytomność na ulicy.

Emisja 14 maja o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 172:

Emir przywozi Reyhan do szpitala. Pomysły Kemala nie przypadły Yuriowi do gustu. Niezręczną sytuację ratuje Narin. Hikmet ma atak hipoglikemii. Czujność Suheyli pomaga uniknąć tragedii. Narin samodzielnie przygotowuje niespodziankę dla Yuria i jego żony. Oya powiadamia Emira o kłopotach w domu.

Emisja 15 maja o godz. 16:05 w TVP1


Opracowano na podstawie materiałów TVP


Oglądaj "Przysięgę" również w ofercie serwisu TVP VOD - więcej


462 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page