top of page

"Przysięga": Podstępy Cemre

W odcinkach 91-95 telenoweli "Przysięga": Cavidan ostrzega Reyhan przed rywalką do serca Emira. Cemre widzi, że Emir myśli wyłącznie o Reyhan. Emisja w dniach od 20 do 24 stycznia 2020 roku o godz. 16:05 w TVP1.


ODCINEK 91:

Cavidan opowiada Reyhan o Cemre i o jej podstępach, dzięki którym chce zdobyć miłość Emira. Dziewczyna wreszcie rozumie, dlaczego Cemre robiła pewne rzeczy. A Cemre jest rozczarowana, bo Emir jest z nią na wycieczce, a nadal myśli tylko o żonie. Kemal wciąż grzebie w przeszłości Talaza. Chce coś na niego znaleźć, żeby go wsadzić do więzienia.

Emisja 20 stycznia o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 92:

Emir liczy, że Reyhan jednak pojedzie z nim i z Cemre na wycieczkę. A Reyhan jest zła, że nie namawiał jej na ten wyjazd. Oboje czekają na znak od ukochanej osoby. Cavidan i Suna starają się im pomóc. Talaz przychodzi przeprosić Kemala za niesłuszne oskarżenia. Kemal jednak nie wierzy w szczerość tych przeprosin. Cemre widzi, że Emir myśli wyłącznie o Reyhan.

Emisja 21 stycznia o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 93:

Taci mówi Leyli, że Kemal zbiera dowody na jej ojca. Leyla postanawia je wykraść i ratować ojca. Cemre zachwyca się wycieczką nad morze z Emirem. Emir udaje chorego, żeby Reyhan się nim opiekowała. Ale dziewczyna odkrywa prawdę i jest zła. Emir nie wie, co robić, żeby wzbudzić jej zainteresowanie. Postanawia przyjąć ofertę pracy na Alasce. Kemal nakrywa Leylę na kradzieży dokumentów.

Emisja 22 stycznia o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 94:

Emir liczy, że Reyhan będzie próbowała go zatrzymać, ale ona milczy jak zaklęta. Jest załamana, ale uznaje, że skoro podjął taką decyzję, musi jechać. Melike i Zeynep proszą Reyhan, żeby zatrzymała Emira. Za to Cavidan przekonuje ją, że powinna pozwolić mu wyjechać.