top of page

"Przysięga": Podstępy Cemre

W odcinkach 91-95 telenoweli "Przysięga": Cavidan ostrzega Reyhan przed rywalką do serca Emira. Cemre widzi, że Emir myśli wyłącznie o Reyhan. Emisja w dniach od 20 do 24 stycznia 2020 roku o godz. 16:05 w TVP1.


ODCINEK 91:

Cavidan opowiada Reyhan o Cemre i o jej podstępach, dzięki którym chce zdobyć miłość Emira. Dziewczyna wreszcie rozumie, dlaczego Cemre robiła pewne rzeczy. A Cemre jest rozczarowana, bo Emir jest z nią na wycieczce, a nadal myśli tylko o żonie. Kemal wciąż grzebie w przeszłości Talaza. Chce coś na niego znaleźć, żeby go wsadzić do więzienia.

Emisja 20 stycznia o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 92:

Emir liczy, że Reyhan jednak pojedzie z nim i z Cemre na wycieczkę. A Reyhan jest zła, że nie namawiał jej na ten wyjazd. Oboje czekają na znak od ukochanej osoby. Cavidan i Suna starają się im pomóc. Talaz przychodzi przeprosić Kemala za niesłuszne oskarżenia. Kemal jednak nie wierzy w szczerość tych przeprosin. Cemre widzi, że Emir myśli wyłącznie o Reyhan.

Emisja 21 stycznia o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 93:

Taci mówi Leyli, że Kemal zbiera dowody na jej ojca. Leyla postanawia je wykraść i ratować ojca. Cemre zachwyca się wycieczką nad morze z Emirem. Emir udaje chorego, żeby Reyhan się nim opiekowała. Ale dziewczyna odkrywa prawdę i jest zła. Emir nie wie, co robić, żeby wzbudzić jej zainteresowanie. Postanawia przyjąć ofertę pracy na Alasce. Kemal nakrywa Leylę na kradzieży dokumentów.

Emisja 22 stycznia o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 94:

Emir liczy, że Reyhan będzie próbowała go zatrzymać, ale ona milczy jak zaklęta. Jest załamana, ale uznaje, że skoro podjął taką decyzję, musi jechać. Melike i Zeynep proszą Reyhan, żeby zatrzymała Emira. Za to Cavidan przekonuje ją, że powinna pozwolić mu wyjechać.

Emisja 23 stycznia o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 95:

Przestraszona Zeynep zjawia się w pokoju Reyhan i Emira. Dziewczynka chce spać na kanapie, którą wcześniej zajmował Emir. Leyla próbuje wykraść Kemalowi dokumenty, ale zostaje przyłapana. Emir liczy, że żona poprosi go, by nie wyjeżdżał na Alaskę. Tłumaczenia Leyli nie robią na Kemalu wrażenia. Niania Hatice prosi Emira, by odwiedził ją przed wyjazdem. Cemre zwierza się Yonce ze swoich planów. Reyhan udaje przed rodziną, że wspiera męża.

Emisja 24 stycznia o godz. 16:05 w TVP1


Opracowano na podstawie materiałów TVP


"Przysięga" (Yemin) telenowela, 44 min, Turcja, 2019; Reżyseria: Ayhan Özen, Serkan Mut; Scenariusz: Nazmiye Yilmaz; Obsada: Özge Yagiz, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Berkant Müftüler, Gül Arcan, Ali Dereli, Tugce Ersoy i inni.

126 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page