top of page

"Przysięga": Przemiana Cavidan?

W odcinkach 82-85 telenoweli "Przysięga": Cavidan liczy na przyjęcie jej do elitarnego grona stowarzyszenia dobroczynnego. Los szykuje jednak dla niej niespodziankę. Cemre jest w szoku, gdy szłyszy, że Cavidad stanęła po stronie synowej. Emisja w dniach od 7 do 10 stycznia 2020 roku o godz. 16:05 w TVP1.


ODCINEK 82:

Cavidan liczy, że to ona dostanie zaproszenie jako nowy członek stowarzyszenia. Spotyka ją przykra niespodzianka. Emir wciąż się zastanawia, czy Reyhan słyszała jego słowa, które wypowiedział w rozpaczy. Chce porozmawiać z żoną i wyznać jej prawdę o swoich uczuciach. Suna jest w depresji, nie ma ochoty dłużej żyć. Taci mówi Leyli, że to Kemal wydał policji jej ojca.

Emisja 7 stycznia o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 83:

Reyhan widzi, że Suna cierpi i nie chce jeździć do lekarza, więc postanawia jej pomóc. Kemal przetrzymuje Leylę w zamkniętym na klucz pokoju. Chce, żeby przemyślała swoją sytuację i zrozumiała, że Talaz jest złym człowiekiem. Niania Hatice zaprasza Emira i Reyhan do siebie. Mężczyzna ma żal do żony, bo sądzi, że jej na nim nie zależy. Cemre jest załamana, kiedy dowiaduje się, że Emir kocha Reyhan.

Emisja 8 stycznia o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 84:

Reyhan zabiera Sunę do lekarza i próbuje ją namówić na leczenie. Emir znajduje obrączkę żony i jest zły o to, że ją zdjęła. Dziewczyna próbuje mu wytłumaczyć sytuację, ale on nie chce słuchać. Później Reyhan i Emir odwiedzają nianię Hatice i pomagają kobiecie w kuchni. Przy okazji bardzo się do siebie zbliżają. Leyla próbuje przekonać Kemala, żeby bronił jej ojca w sądzie.

Emisja 9 stycznia o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 85:

Reyhan, na prośbę Melike, próbuje porozmawiać z Suną. Siostra Emira chce zrezygnować z dalszego leczenia. Emir zarzuca żonie, że źle traktuje Sunę. Cemre jest w szoku, gdy słyszy, że Cavidan stanęła po stronie synowej. Leyla różnymi metodami usiłuje zmusić Kemala, by wyciągnął jej ojca z aresztu. Kemal stawia Talazowi twarde warunki. Suna ucieka z domu.

Emisja 10 stycznia o godz. 16:05 w TVP1


Opracowano na podstawie materiałów TVP

111 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV