top of page

"Przysięga": Ultimatum Cemre

W odcinkach 154-158 telenoweli "Przysięga": Masal ucieka z domu. Cemre zmontowanym nagraniem zaczyna szantażować Reyhan. Emisja w dniach od 20 do 24 kwietnia 2020 roku o godz. 16:05 w TVP1.


ODCINEK 154:

Narin mówi Kemalowi, że to nie Masal ma problem ze śmiercią Leyli, tylko on. Masal znów przestaje mówić. Postanawia uciec z domu. Cemre w końcu pokazuje Reyhan zmontowanie nagranie i stawia jej ultimatum. Reyhan jest załamana, nie wie, co robić. Wszyscy szukają Masal, która zniknęła z domu w środku nocy. Kemal obwinia o to Narin.

Emisja 20 kwietnia o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 155:

Reyhan wciąż bije się z myślami. Postanawia rozmówić się z Emirem, ale mężczyzna nie chce rozmawiać o tym, co się stało pod koniec napadu. Cavidan jest przekonana, że Reyhan ulegnie szantażowi Cemre. Masal jest sama na ulicy. Grozi jej niebezpieczeństwo i musi uciekać. Emir wyczuwa, że coś się dzieje z Reyhan i postanawia jej pomóc.

Emisja 21 kwietnia o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 156:

Narin domyśla się, gdzie może być Masal i jedzie tam z Kemalem. Melike rozmawia z Emirem o jego przyszłych dzieciach, które chciałaby wychowywać. Reyhan chce powiedzieć Emirowi o rozwodzie, ale nie potrafi. Cały czas bije się z myślami. Narin widzi, jak ktoś zabiera Masal i zgłasza to policji. Potem postanawia sama ratować dziecko.

Emisja 22 kwietnia o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 157:

Narin udaje się zdobyć adres kobiety, która porwała Masal. Reyhan bije się z myślami, czy powinna ulec szantażowi Cemre. Emir szykuje niespodziankę dla żony. Reyhan wybiera nowe meble z katalogu. Cavidan wykorzystuje każdą okazję, żeby upokorzyć sparaliżowanego Hikmeta. Narin w ostatniej chwili ratuje Masal. Policja zabiera Emira do komisariatu.

Emisja 23 kwietnia o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 158:

Kemal nie umie porozumieć się z córką. Taci opowiada Narin o śmierci Leyli. Masal, pod wpływem Narin, idzie porozmawiać z ojcem. Yonca wciąż liczy, że uda jej się zbliżyć do Kemala. Cemre zjawia się w komisariacie i daje Reyhan ostateczne ultimatum. Emir z żoną odwiedzają Sunę. Reyhan zapewnia Melike, że wspaniale opiekuje się Hikmetem.

Emisja 24 kwietnia o godz. 16:05 w TVP1


Opracowano na podstawie materiałów TVP


Oglądaj "Przysięgę" również w ofercie serwisu TVP VOD - więcej


113 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page