top of page

Pierwsze wrażenia: "La mexicana y el güero"

W poniedziałek na antenie należącej do Televisy, meksykańskiej stacji Las Estrellas, zadebiutowała nowa telenowela "La mexicana y el güero" z Itati Cantoral i Juanem Solerem w rolach głównych.

W poniedziełek, 17 sierpnia, swoją premierę na antenie meksykańskiej Las Estrellas miała telenowela "La mexicana y el güero". Za produkcję odpowiada uznany producent Nicandro Díaz González, a prowadzącymi gwiazdami są Itatí Cantoral ("Maria z przedmieścia") i Juan Soler ("Kiedy się zakocham"). Fabuła jest remakiem chilijskiej telenoweli "Cómplices" (2006), znanej w polsce pod tytułem "Gringo i jego rodzinka".O CZYM OPOWIADA?


Fabuła obraca się wokół wielkiej mistyfikacji wymyślonej przez Andreę (Itatí Cantoral), kobietę, która wraz z córką specjalizuje się w oszukiwaniu innych ludzi, tym razem celem jest zatrzymanie wszystkich pieniądzy bogatego amerykanina Tylera "El Güero" ( Juan Soler). Cały plan zaczyna się od momentu, gdy obcokrajowiec po tragicznej śmierci swojej matki, decyduje się na roczną przerwę od pracy, którą zamierza wykorzystać na spotkanie ze swoją biologiczną rodziną mieszkającą w Meksyku.


Nie wyobraża sobie jednak nawet, że przedstawiana mu rodzina to nic innego jak farsa starannie zaplanowana przez Andreę, a wszyscy członkowie jego rodziny to w rzeczywistości nieznani ludzie zatrudnieni, by zachowywać się tak, jakby byli prawdziwą rodziną. Z biegiem czasu Meksykanka zakocha się w Güero, a wtedy cały plan stanie pod znakiem zapytania.


GŁÓWNE WYDARZENIA PIERWSZEGO ODCINKA


Po śmierci przybranej matki, która przed śmiercią ujawnia prawdziwą tożsamość jego biologicznej rodzicielki, bardzo zamożny amerykanin Tyler Sommers, decyduje się na urlop naukowy, aby poznać swoją prawdziwą rodzinę mieszkającą w Meksyku. Jednak jedyne,