top of page

"Rubi" od 1 marca w TV4

Po spektakularnym sukcesie w Meksyku i USA, hitowa telenowela Televisy - "Rubí" (2020) z Camilą Sodi i José Ronem w rolach głównych, otwiera się na polskich widzów.

Wraz z początkiem marca na antenie telewizyjnej Czwórki (TV4) zadebiutuje meksykańska telenowela "Rubí" z Camilą Sodi ("Inocente de ti") i José Ronem ("Z miłosci do dziecka") w rolach głównych."Rubí" jest najnowszą wersją popularnej "Ceny marzeń" z 2004 roku. Na potrzeby Televisy i projektu "Fábrica de sueños", jej najnowszej adaptacji dokonał uznany wenezuelski pisarz Leonardo Padrón ("Imperium kobiet", "Kochankowie"). Produkcja odniosła ogromny sukces podczas emisji w Meksyku i USA.


Główną rolę powierzono tym razem pięknej Camili Sodi, której na ekranie poza José Ronem, towrzyszą również Kimberly dos Ramos i Rodrigo Guirao. Telenowelę dla Televisy i Univisionu połączonymi siłami wyprodukowały wytwórnie W Studios i Lemon Studios, które wcześniej odpowiadały między innymi za sukces "Miłości po grób" (Amar a muerte). Cała historia zamyka się w 26 odcinkach.Do wystawnej lecz podupadłej rezydencji na odludziu przyjeżdża młoda, ambitna dziennikarka, Carla (Ela Veldan), by zrobić reportaż o tajemniczej właścicielce posiadłości – Rubi Perez Ochoa (Camila Sodi). Kobietę otacza mroczna legenda: podobno zniszczyła wielu znanych i wysoko postawionych mężczyzn, stała za upadkiem potężnych fortun i wpływowych rodów. Rubi nie znosi dziennikarzy, uważa, że są nic nie warci, podobnie jak kłamstwa, jakie powtarzają o niej ludzie, ale zgadza się dać Carli szansę i opowiedzieć jej o sobie. W swojej opowieści cofa się o 20 lat, do czasów, kiedy była biedną studentką.