top of page

"Rubi" – Odcinek 10: Rubi prosi Maribel o wybaczenie

W 10. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí przychodzi do domu Maribel, aby z nią porozmawiać. Lucas przygotowuje dla Rubi niespodziankę. Tymczasem Héctor planuje okrutną zemstę. Emisja w piątek 12 marca 2021 roku o godz. 13:55 w TV4.

ODCINEK 10:

Rubi zastaje Alejandra i Maribel w dwuznacznej sytuacji. Alejandro jest zaskoczony i zdenerwowany widokiem kobiety, która poślubiła jego byłego przyjaciela. Rubi obraża Maribel z powodu jej kalectwa.Alejandro próbuje naprawić swoje relacje z Sonią, mimo że wciąż jest zakochany w Rubi. Refugio żąda, aby Rubí przeprosiła Maribel za wszystkie krzywdy, które jej wyrządziła. Hector desperacko próbuje dowiedzieć się, co stało sie z jego żoną. Detektyw informuje go o ucieczce Rubi do Meksyku. Tymczasem Rubi przebywa z Loretem w rezydencji Lucasa, gdzie poznaje jego lokaja, Borisa.Rubi przychodzi do domu Maribel, ale Rosa nie chce jej wpuścić. Maribel postanawia wysłuchać, co była przyjaciółka ma do powiedzenia. Rubi przeprasza ją ze łzami w oczach.


Emisja w piątek 12 marca o godz. 13:55 w TV4


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Carlos Cock Marín; Występują: Camila Sodi, José Ron, Jorge Salinas, Rodrigo Guirao, Kimberly Dos Ramos, Ela Velden, Mayrín Villanueva, Tania Lizardo, Marcus Ornellas i inni.
490 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page