top of page

"Rubi" – Odcinek 11: Narodziny gwiazdy

W 11. odcinku telenoweli "Rubi": Lucas przedstawia Rubi jako nową twarz swojej marki. Héctor grozi Alejandrowi śmiercią. Maribel szuka Héctora, aby się zemścić. Emisja w poniedziałek 15 marca 2021 roku o godz. 13:55 w TV4.

ODCINEK 11:

Rubi jest szczęśliwa, gdyż Lucas zamiarza uczynić ją twarzą swojej marki odzieżowej. Héctor pojawia się w Meksyku i odrazu udaje się do mieszkania Alejandra, gdzie grozić mu bronią. Jest przekonany, że Rubí jest z jego byłym przyjacielem, po chwili odkrywa, że się mylił.Pojawienie sie Sonii rozwiewa jego wątpliwości. Lucas przedstawia Rubí prasie jako nową twarz swojej marki. Queta Gallardo, najbardziej znana dziennikarka show-biznesu, rozpoznaje Rubi i zdaje sobie sprawę, że łączy ją coś więcej z projektantem.Na konferencji prasowej Rubí jest zaciekle atakowana przez prasę. Ojciec Maribel zaczyna niszczyć interesy Hectora w Meksyku.


Emisja w poniedziałek 15 marca o godz. 13:55 w TV4


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Carlos Cock Marín; Występują: Camila Sodi, José Ron, Jorge Salinas, Rodrigo Guirao, Kimberly Dos Ramos, Ela Velden, Mayrín Villanueva, Tania Lizardo, Marcus Ornellas i inni.426 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page