top of page

"Rubi" – Odcinek 12: Spełnione marzenia

W 12. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí jest podekscytowana widząc swoje zdjęcia w całym mieście. Héctor dowiaduje się, że Rubí złożyła pozew o rozwód. Maribel przygotowuje szokującą niespodziankę dla byłej przyjaciółki. Emisja we wtorek 16 marca 2021 roku o godz. 13:55 w TV4.

ODCINEK 12:

Wściekły Hector próbuje włamać się do domu Lucasa, ale na przeszkodzie staje mu Boris, który wychodzi z bronią. Hector usiłuje przekupić lokaja, ale Boris okazuje się lojalny wobec pracodawcy.Hector wpada w furię. Lucas grozi Quece, aby przestała pisac o nim i Rubi. Rubí jest podekscytowana widząc swoje zdjęcie w całym mieście. Uświadamia sobie, że jej marzenie o byciu sławną się spełnia. Wieść o karierze Rubi dociera również do Alejandra, który udaje obojętność i przysięga, że już wiecej nie powtórzy starych błędów.Maribel zastawia pułapkę na Rubí, aby Héctor w końcu ją odnalazł.


Emisja we wtorek 16 marca o godz. 13:55 w TV4


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Carlos Cock Marín; Występują: Camila Sodi, José Ron, Jorge Salinas, Rodrigo Guirao, Kimberly Dos Ramos, Ela Velden, Mayrín Villanueva, Tania Lizardo, Marcus Ornellas i inni.222 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page