top of page

"Rubi" – Odcinek 13: Héctor porywa Rubi!

W 13. odcinku telenoweli "Rubi": Héctor uprowadza Rubi grożąc jej bronią. Cayetano prosi Cristinę o rękę. Chuspa napada na dom Maribel. Emisja w środę 17 marca 2021 roku o godz. 13:55 w TV4.

ODCINEK 13:

W domu Maribel dochodzi do konfronatcji pomiędzy Rubi i Hectorem. Cayetano oświadcza się Cristinie, a ona zgadza się zostać jego żoną i założyć wspólnie rodzinę.Rubí szuka Chuspy i prosi go, by zajął się Cayetanem. Oferuje pomoc w obrabowaniu domu Maribel w zamian za tę "przysługę". Gdy Rubi opuszcza dom matki, pojawia się Hector, który uprowadza żonę w opustoszałe miejsce. Tam wymierza do niej z broni...Zdesperowany Lucas szuka Rubi w mieszkaniu Hectora, który zaczyna kpić z projektanta. Sugeruje, że Rubi również jego zostawiła dla bogatszego mężczyzny. Lucas nie wierzy jednak w jego słowa.


Emisja w środę 17 marca o godz. 13:55 w TV4


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Carlos Cock Marín; Występują: Camila Sodi, José Ron, Jorge Salinas, Rodrigo Guirao, Kimberly Dos Ramos, Ela Velden, Mayrín Villanueva, Tania Lizardo, Marcus Ornellas i inni.323 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV