top of page

"Rubi" – Odcinek 15: Śmierć Refugio

W 15. odcinku telenoweli "Rubi": Refugio dowiaduje się, że to Rubi doniosła na Cayetana. Kobieta dostaje zawału serca, który będzie kosztował ją życie. Emisja w piątek 19 marca 2021 roku o godz. 13:55 w TV4.

ODCINEK 15:

Cayetano jest przetrzymywany w areszcie. Mężczyzna nie przyznaje się do stawianych mu zarzutów. Cristina chce pomóc ukochanemu i udaje się do Artura, który oferuje jej pomoc.Kiedy przyjeźdżają do aresztu, policjant informuje ich, że osobą, która doniosła na Cayetana jest Rubi. Cristina podejrzewa, że Rubi ma coś wspólnego z napadem na dom Maribel. Lucas ma dość postawy Rubi i jej pragnienia sławy. Rubi jednak wie, jak nim sprytnie manipulować.Maribel bierze udział w oficjalnym otwarciu fundacji, która ma pomagać osobom niepełnosprawnym. Refugio dostaje zawału serca po kłótni Rubí i Cristiny.


Emisja w piątek 19 marca o godz. 13:55 w TV4


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Carlos Cock Marín; Występują: Camila Sodi, José Ron, Jorge Salinas, Rodrigo Guirao, Kimberly Dos Ramos, Ela Velden, Mayrín Villanueva, Tania Lizardo, Marcus Ornellas i inni.492 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page