top of page

"Rubi" – Odcinek 16: Wyrzuty sumienia

W 16. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí obwinia się o śmierć Refugio. Cristina konfrontuje się z nią podczas pogrzebu. Sonia odkrywa, że ​​jest w ciąży, a Rubí poznaje nowego, jeszcze bardziej wpływowego mężczyznę. Emisja w poniedziałek 22 marca 2021 roku o godz. 13:55 w TV4.

ODCINEK 16:

Rubi rozpacza po śmierci matki. Dzwoni do Alejandra, który właśnie miał iść na obiad z Sonią. Lekarka miała mu zdradzić wielką niespodziankę. Cristina oskarża siostrę o spowodowanie śmierci Refugio.Następnego dnia Rubí pojawia się na pogrzebie, ale Cristina wyprasza ją z miejsca i żąda, aby zniknęła z ich życia. Lucas staje w jej obronie. Pojawia się Hector, który wyśmiewa ból Rubi i grozi, że jesli nie wycofa pozwu rozwodowego, to następny pogrzeb będzie jej.Sonia wyznaje Alejandrowi, że jest w ciąży, a on, podekscytowany, postanawia uczcić swoje przyszłe ojcostwo. Zapewnia, że nie będzie już więcej wspominał o Rubi.


Emisja w poniedziałek 22 marca o godz. 13:55 w TV4


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Carlos Cock Marín; Występują: Camila Sodi, José Ron, Jorge Salinas, Rodrigo Guirao, Kimberly Dos Ramos, Ela Velden, Mayrín Villanueva, Tania Lizardo, Marcus Ornellas i inni.613 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page