top of page

"Rubi" – Odcinek 17: Rubi kokietuje księcia Eduarda!

W 17. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí poznaje księcia Eduarda. Alejandro prosi Sonię o rękę. Héctor proponuje Maribel zjednoczenie sił przeciwko Rubi. Emisja we wtorek 23 marca 2021 roku o godz. 13:55 w TV4.

ODCINEK 17:

Rubi postanawia, że nie chce juz być modelką, jej aspiracje okazują się duzo wyższe. Kobieta postanawia usidlić księcia Hiszpanii, Eduarda. Podczas przyjęcią, w którym udział bierze również książę Eduardo, zjawia się Hector, który ponownie grozi Rubi.Alejandro pyta Sonię, czy zostanie jego żoną i założą rodzinę. Kobieta zgadza się, mimo że wie, że mężczyzna wciąż myśli o Rubi. Cayetano jest zdenerwowany, gdy dowiaduje się, że Arturo coraz częściej krąży wokół Cristiny. 20 lat później. Fernanda desperacko próbuje skontaktować się z mężem, ale wciąż bezskutecznie.Tymczasem Frank jest już w drodze, aby znaleźć swoją żonę; jednak po drodze ma wypadek i zostaje napadnięty. Napastnicy nie wiedzą, że jest policjantem i zaczynają bójkę.


Emisja we wtorek 23 marca o godz. 13:55 w TV4


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Carlos Cock Marín; Występują: Camila Sodi, José Ron, Jorge Salinas, Rodrigo Guirao, Kimberly Dos Ramos, Ela Velden, Mayrín Villanueva, Tania Lizardo, Marcus Ornellas i inni.529 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page