top of page

"Rubi" – Odcinek 20: Héctor popełnia samobójstwo!

W 20. odcinku telenoweli "Rubi": Héctor ostrzega księcia, by uważał na Rubi. Sonia konfrontuje się z Alejandrem i go porzuca. Maribel proponuje Rubi, aby ponowne się zaprzyjaźniły. Emisja w piątek 26 marca 2021 roku o godz. 13:55 w TV4.

ODCINEK 20:

Rubí przekazuje Sonii nagranie ze swojego spotkania z Alejandrem. Sonia wraca do domu, gdzie czeka na nią Alejandro, a ona opowiada mu, co się stało. Alejandro prosi, by pozwoliła mu wsyztsko wyjaśnić. Ale Sonia wychodzi z jego domu.Héctor odwiedza księcia Eduarda i mówi mu, że Rubí jest jego żoną. Ostrzega, że zamierza go zniszczyć. Eduardo stawia Rubi ultimatum, aby z nim być, musi uporządkować swoje życie. Héctor prosi Maribel o wybaczenie wszystkich krzywd, które jej wyrządził. Do Maribel przychodzi również Rubi, która naśmiewa się z niej oraz dyskredytuje fundację i jej pracę, obrażając wszystkich.Maribel proponuje pojednanie, ale Rubi odmawia i wychodzi. Nie wie, że Maribel nagrała całą rozmowę. Alejandro szuka Soniii. Kobieta zostawiła list informujący, że zamierza sama wychować syna. Prosi, aby jej nie szukał. Hector detonuje ładunek wybuchowy pod samochód, w którym się znajduje.


Emisja w piątek 26 marca o godz. 13:55 w TV4


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Carlos Cock Marín; Występują: Camila Sodi, José Ron, Jorge Salinas, Rodrigo Guirao, Kimberly Dos Ramos, Ela Velden, Mayrín Villanueva, Tania Lizardo, Marcus Ornellas i inni.921 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page