top of page

"Rubi" – Odcinek 22: Rubi bez spadku po Héctorze!

W 22. odcinku telenoweli "Rubi": Sadao zastawia pułapkę na Rubí, ale Boris wybawia ją z opresji. Cristina i Fernanda cierpią z powodu śmierci Cayetana. Rubí dowiaduje się, że niczego nie odziedziczy po Héctorze. Emisja we wtorek 30 marca 2021 roku o godz. 13:55 w TV4.

ODCINEK 22:

Cayetano ginie z rąk współwięźnia. Tymczasem szczęśliwe Cristina i Fernandita przygotowują się na jego powitanie na wolności. Wkrótce Cristina odbiera wstrząsający telefon. Kobieta mdlaje, ale może liczyć na pomoc Artura.Rosa szuka męża. Sekretarka mówi jej, że Arturo poszedł szukać Cristiny. Rubi świętuje swoje wdowieństwo i przygotowuje się do przejęcia majątku Hectora. Wkrótce Rubi wpada w pułapkę Sadeo, który podstępem zwabia ją do restauracji.Maribel i Alejandro pocieszają się po ostatnich traumatycznych wydarzeniach. W pewnym momencie dochodzi między nimi do pocałunku. Rubí demaskuje Carlę jako swoją siostrzenicę.


Emisja we wtorek 30 marca o godz. 13:55 w TV4


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Carlos Cock Marín; Występują: Camila Sodi, José Ron, Jorge Salinas, Rodrigo Guirao, Kimberly Dos Ramos, Ela Velden, Mayrín Villanueva, Tania Lizardo, Marcus Ornellas i inni.820 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentarze


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page