top of page

"Rubi" – Odcinek 23: Królowa Hiszpanii upokarza Rubi

W 23. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí przybywa z księciem do Hiszpanii, ale królowa nie chce się z nią widzieć; Rubí grozi Eduardowi, że wróci do Meksyku. Rosa namawia Artura, aby zwolnił Cristinę. Emisja w środę 31 marca 2021 roku o godz. 13:55 w TV4.

ODCINEK 23:

Maribel wyznaje przyjaciółce, że szczerze zakochała się w Alejandrze. Rubi i Eduardo planują wyjazd do Hiszpanii, aby kobieta mogła uwolnić się od wrogów. Lucas mówi księciu, że jedyną prawdziwą miłością Rubi jest Alejandro, ale ponieważ nie jest bogaty, ona go odtrąca.Rubí przybywa do Hiszpanii z księcięm Eduardem, ale jego rodzina traktuje ją z pogardą. Księżniczka Amelia ostrzega brata, że nie chce widzieć w pałacu karierowiczki. Rubi grozi Eduardowi, że wróci do Meksyku. Rosa mówi Arturowi, że przestanie ośmieszać rodzinę jeśli on zwolni z pracy Cristinę.


Dochodzi do ponownego pocałunku pomiędzy Maribel i Alejandrem. 20 lat później. Rubi wyznaje Carli, że zna jej prawdziwą tożsamość.


Emisja w środę 31 marca o godz. 13:55 w TV4


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Carlos Cock Marín; Występują: Camila Sodi, José Ron, Jorge Salinas, Rodrigo Guirao, Kimberly Dos Ramos, Ela Velden, Mayrín Villanueva, Tania Lizardo, Marcus Ornellas i inni.644 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page