top of page

"Rubi" – Odcinek 25: Héctor żyje!

W 25. odcinku telenoweli "Rubi": Fernanda odkrywa, że ​​tajemniczym mężczyzną odwiedzającym rezydencję Rubi jest Héctor Ferrer, który przed laty upozorował własną śmierć. Emisja w piątek 2 kwietnia o godz. 13:55 w TV4.

ODCINEK 25:

Rubi czyni Alejandrowi wyrzuty z powodu jego zacieśniającej się relacji z Maribel. Ponownie próbuje go uwieść, ale tymrazem bezskutecznie. Alejandro mówi Maribel o tym, co się wydarzyło. Mężczyzna jest szczęśliwy, że wreszcie udało mu się uwolnić spod zgubnego uroku Rubi.



Rubí postanawia udać się do rezydencji, którą w testamencie zostawił jej Héctor. Na miejscu odkrywa, że ​​mężczyzna żyje. Wywiązuje się walka podczas której kobieta zostaje dotkliwie zraniona. Boris próbuje pomóc jej w ucieczce, ale oboje zostają zmuszeni do zostania w domu.



20 lat później. Hector przyłapuje Franka w rezydencji i strzela do niego. Mężczyzna umiera na oczach przerażonej Fernandy. Następnie Rubi osłania siostrzenicę własnym ciałem...


Emisja w piątek 2 kwietnia o godz. 13:55 w TV4


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Carlos Cock Marín; Występują: Camila Sodi, José Ron, Jorge Salinas, Rodrigo Guirao, Kimberly Dos Ramos, Ela Velden, Mayrín Villanueva, Tania Lizardo, Marcus Ornellas i inni.



1353 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page